Еко каміни для квартири, безпечна робота на біопаливі

27.09.2015

Еко каміни для квартири

Еко каміни для квартири, безпечна робота на біопаливі

Еко камін для квартири працює на екологічно чистому паливі

Еко камін має велику кількість позитивних характеристик, які не можуть не відбиватися на його популярності. Так, наприклад, для опалення в цьому випадку вважається абсолютно екологічно чистий матеріал — біоетанол. Це не що інше, як спирт денатурат, пройшов найвищу очищення. Отже, процес горіння не супроводжується виділенням будь-яких речовин, які можна зарахувати до токсичних. Це дозволяє говорити про те, що немає необхідності турбуватися з приводу наявності вентиляційної системи або димоходу. Немає обмежень і в плані розміщення еко камінів в квартирі. Ви можете поставити його там, де вам зручно. Крім того, значно спрощує життя відсутність необхідності постійно підкладати дрова для того, щоб камін не погас.

Універсальність зовнішніх характеристик еко каміна дозволяє дуже легко пристосувати його до будь-якого інтер’єру. Багато залежить від просторових можливостей приміщення, адже є спеціальні екземпляри, які мають форму кола, квадрата або яку-небудь іншу конфігурацію.

Еко каміни «Баварія» вважаються одними з найкращих на ринку. У процесі виробництва використовуються сталь і скло, а також інші декоративні елементи. Втім, як завжди є і певні недоліки. В даному випадку – це досить висока ціна. Еко каміни для квартири розраховані на тих людей, які готові один раз заплатити більше, але потім постійно економити на вартості опалення. Крім того, еко каміни – це ще й певний рівень комфорту.

Центр уваги при виборі еко каміна для квартири повинен бути зосереджений на його вогнищі. При більш уважному розгляді можна побачити спеціально встановлений паливний блок. Його виготовляють з високоякісного матеріалу. У більшості випадків використовують нержавіючу сталь. Спеціальна засувка еко каміна дозволяє регулювати інтенсивність горіння.

Що стосується декоративних елементів, якими прикрашаються еко каміни, то це може бути мармур, граніт, шпон, шкіра або ковані елементи. Такі поєднання гарантують затишок в домі.

Еко каміни «Баварія» – прекрасний вибір для вашого будинку

Еко каміни для квартири, безпечна робота на біопаливі

Еко каміни «Баварія» — це саме те, що потрібно багатьом господарям міських квартир. Завдяки російському виробнику, кожен має змогу відчути тепло і затишок, при цьому не обтяжуючи себе зайвими клопотами. Якість, функціональність, стильний дизайн – все це можна знайти в представленій обігрівачі. Установка і експлуатація еко каміна «Баварія» також не складе великої праці. Все максимально просто. Крім того, каміни від вітчизняного виробника значно дешевше, ніж імпортні аналоги.

Якщо ви ще не знаєте, який саме еко камін хочете придбати, то радимо віддати перевагу «Баварії» з тієї простої причини, що даний пристрій просто вражає своєю потужністю 9 кВт. Приємним доповненням є і можливість роботи в режимі тривалого горіння. Якщо виміряти цей показник у часовому значенні, то це приблизно 3 – 5 годин. Сприяє довговічною експлуатації топка, яка виготовлена із сталі.

Короткий опис статті: еко камін Еко каміни для квартири – це оптимальний варіант з тієї простої причини, що немає необхідності встановлювати димар. Є багато моделей, але фахівці рекомендують звертати увагу на еко еко каміни для квартири, еко каміни баварія, печі каміни екокамін

Джерело: Еко каміни для квартири — безпечна робота на біопаливі

Також ви можете прочитати