• Різне

  Дрова для каміна . купити дрова, дрова спб

  30.09.2015

  Дрова для каміна

  У багатьох приватних будинках і котеджах є камін, який прийшов на зміну російській печі. Каміни бувають різні і можуть працювати на різних видах палива. Однак дощовим або морозним ввечері сидіти приємніше все-таки у дров’яного каміна, дивлячись на іскристий вогонь, що пожирає поліна. Тому люди часто зупиняють свій вибір на дров’яному каміні…..

  Каміни на дровах можуть бути з відкритим полум’ям і закритою топкою. Камінну топку прийнято закривати прозорою дверцятами, що дозволяє спостерігати за полум’ям, так і тепла такий камін буде давати набагато більше.

  Щоб камін працював добре, не димів і не став винуватцем пожежі, важливо не тільки правильно його побудувати, але і використовувати правильні дрова. Від їх якості безпосередньо залежатиме ваш спокій і прекрасний настрій. Потріскування дров часто може супроводжуватися іскрами, що призводить до псування статі і навіть може призвести до займання. Тому при виборі дров для каміна слід враховувати породу деревини, вологість, коефіцієнт тепловіддачі та їх здатність до утворення сажі. Краще всього підійдуть ті дрова. які будуть горіти довго, без іскор, віддавати багато тепла і утворювати мінімум сажі.

  Свіжозрубаний ліс перед вживанням у якості палива необхідно спочатку розпиляти, розколоти і просушити, бо сира деревина погано горить і дає мало тепла. Зберігати дрова слід в закритому приміщенні або під навісом, щоб захистити їх від опадів і надлишку вологи, але і пересушувати дрова не варто, оскільки така деревина буде прогорати дуже швидко і не дасть достатньої кількості тепла. Відсоток вологості дров повинен бути близько 20%, тоді в будинку буде тепло і затишно.

  Для камінів відмінно підійдуть дрова з деревини листяних порід. Такі дрова будуть горіти довго, полум’я буде рівним і жарким, а після прогорання залишаться довго тліюче вугілля. Особливим приємним ароматом наповнять приміщення дрова з фруктових порід дерев.

  Вибір породи також залежить і від кількості утворюється при їх згоранні сажі, яка осідає на стінках топки і димаря каміна. З цієї причини не варто використовувати в камінах дрова з хвойних порід деревини. Такі породи дерев, як вільха і осика при згорянні не тільки не утворюють сажу, але дозволяють очистити сажу, що накопичилася в каміні.

  Якщо в будинку є камін на дровах, то слід заздалегідь подбати про те, щоб був достатній запас палива. Зберігати дрова можна у спеціально відведених секціях біля каміна, в кованих корзинах або в дровітні. До дров завжди повинен бути доступ повітря, не варто накривати їх поліетиленовою плівкою. Складати дрова в стіс необхідно один на одного хрест-навхрест, так вони краще збережуть свою якість. Розмір дров підбирають залежно від розміру топки, зазвичай їх довжина не повинна перевищувати 2/3 від ширини топки, а відповідна товщина складає від 6 см до 10 див. Укладають дрова в камін на спеціальну колосникові ґрати, так його буде простіше розтопити і дрова прогорять краще.

  Камін на дровах приносить в дім затишок, комфорт і створює настрій. Про користь цього натурального палива говорити можна багато. В першу чергу, дрова досить безпечні для екології, в повітря вони виділяють рівно стільки вуглекислоти, скільки вбирає в себе зростаюче дерево, що дозволяє зберігати природний баланс кисню і вуглекислого газу в природі. Гарячі дрова благотворно позначаються на психологічному стані людини, адже на вогонь можна дивитися дуже довго. Багато людей люблять специфічний запах, який поширюється по кімнаті від палаючих полін, а їх тріск давно став символом культурного відпочинку в зручному кріслі з чашкою ароматної кави або келихом вина.

  Не слід камін кидати сміття, навіть якщо він паперовий або дерев’яний. Меблі, предмети побуту, пакувальні матеріали та кольорові коробочки часто покривають лаком, фарбою або іншими речовинами, які при горінні виділяють у повітря шкідливі і токсичні сполуки, які заподіюють шкоду здоров’ю людини і погіршують екологію. Дрова для каміна повинні бути сухими, чистими та безпечними.

  Короткий опис статті: купити камін Дрова для каміна. Купити дрова для камінів і печей. Березові дрова за низькими цінами і безкоштовною доставкою — компанія Лесдров дрова для каміна, купити дрова для каміна, де купити дрова, кращі дрова

  Джерело: дрова для каміна | купити дрова, дрова спб

  Також ви можете прочитати