Дизайн вітальні з каміном. Фото великих віталень з каміном . Люкс

04.10.2015

Дизайн вітальні з каміном

Вітальня — це центральна і найважливіша кімната в будинку. Саме тут збирається вся родина, сюди приводять гостей, тут ведуться самі приємні бесіди й лунає гучний веселий сміх. Тому так важливо в цій кімнаті створити атмосферу затишку і комфорту, при цьому, не втративши стилю. Якісний дизайн вітальні зіграє важливу роль в загальному настрої.

Справжнім символом затишку і домашнього вогнища є камін. Саме він буде притягувати загальні погляди і стане головним достоїнством кімнати. Мати вітальню з каміном мріють багато, але не у всіх є така можливість. Адже є певні вимоги. площа кімнати не менше 20 квадратних метрів. міцний пол, який витримає важку конструкцію, в міських квартирах повинна бути можливість вивести димар.

Установку конструкції довіряйте тільки професійним майстрам. адже неправильні самостійні дії можуть призвести до порушення кладки і пожежі. Важливо також заздалегідь розробити дизайн вітальні з каміном, щоб все вийшло саме так, як вам хочеться.

Не потрібно впадати у відчай і тим, хто не має можливості встановити справжній камін. Ви можете дозволити собі не менш прекрасні сучасні електричні каміни. Зараз існує величезна безліч. Найрізноманітніші моделі, які виконують не тільки декоративну функцію, але і обігрівають будинок. Вони прості у використанні, естетичні, абсолютно безпечні і їм не потрібен димохід. Температуру ви можете регулювати самостійно. Інший варіант — фальш-каміни. Це просто ніші з красивим декоративним оформленням у вигляді каміна. У них зазвичай ставлять свічки або вази. Такий елемент також привносить в дизайн вітальні родзинку.

Ближче до справи: вибираємо і встановлюємо

Існує думка, що камін може стати елементом тільки класичного інтер’єру. Однак, це не так. Сучасні моделі камінів настільки різноманітні, що можна підібрати варіант від мінімалізму до хай-тек. Відмінно впишеться практично будь-яка модель в кімнату в стилі кантрі. Головне, щоб він підходив під загальну концепцію кімнати. Пропонується оздоблення цеглою, металом, мармуром, натуральним або штучним каменем. Останній матеріал став найбільш популярним, але він актуальний для класичних віталень. які нагадують старовинні будинки зі світлими стінами, лакованими меблями і ліпниною.

Плюс електричних камінів — їх універсальність. Завдяки обробці з металу вони органічно вписуються в будь-який інтер’єр.

Визначившись з моделлю, переходьте до вибору місця розташування цій чудовій конструкції. При підготовці дизайну вітальні з каміном слідуйте декільком простим правилам:

  • Не ставте її біля стіни — саме туди і піде все тепло, а вікна будуть відволікати від нього увагу;
  • Не розташовуйте поруч телевізор — вони суперечать один одному. Розмістіть ці об’єкти в різних функціональних зонах;
  • Обладнати зону відпочинку біля каміна: поставте зручні крісла, диван, журнальний столик, повісьте сімейні портрети, розставте стильні статуетки, підсвічники, старовинні годинники.

Якщо ви зробите все правильно, ваша кімната перетвориться на очах. Ви відчуєте, як вас тягне до зручного дивану — просто посидіти і помилуватися вогнем, улюбленими фотографіями і насолодитися прекрасним.

Будь-яка модель каміна зробить дизайн кімнати оригінальним і додасть незрозумілий затишок. Це просте споруда кожен день буде наповнювати будинок теплом, а дарувати вам гарний настрій і позитивні емоції.

Дизайн вітальні з каміном. Фото великих віталень з каміном . Люкс

Короткий опис статті: каміни дизайн Справжнім символом затишку і домашнього вогнища є камін. Мати вітальню з каміном мріють багато, але не у всіх є така можливість. Дизайн вітальні з каміном. вітальня з каміном. фото інтер’єру, дизайн вітальні, дизайн

Джерело: Дизайн вітальні з каміном. Фото великих віталень з каміном | Люкс дизайн

Також ви можете прочитати