• Каміни дизайн

  Дизайн вітальні з каміном

  25.09.2015

  Дизайн вітальні з каміном

  Дизайн вітальні з каміном — особливе поєднання кольору і стилю.

  Зміст статті

  Дизайн вітальні з каміном — це гармонія стилю і колірних рішень. Отже, вітальні називається місце, де відпочиває вся сім’я і приймають гостей. Цю кімнату можна назвати справжнім «серцем» будинку, а, отже, йому необхідно приділити особливу увагу в плані дизайну інтер’єру.

  Дизайн вітальні з каміном

  Прикрашаємо дизайн вітальні з каміном

  Якщо ви бажаєте надати вітальні кімнаті максимальний затишок, можна в ній встановити камін, який є охоронцем домашнього вогнища — тоді дизайн вітальні буде досконалим. Він може внести в інтер’єр потрібну родзинку і послужить прикрасою житла. Кожен, хто буде входити в кімнату, буде захоплений і вражений таким дивом. Камін також буде служити місцем, де збирається вся родина і друзі для того, щоб просто весело проводити час або відзначати свята.

  Дизайн вітальні з каміном

  Де поставити камін?

  Незалежно від того, який саме камін ви бажаєте встановити — справжній або електричний, потрібно вирішити, яким чином розставити предмети меблів.

  Почнемо з порад, як не варто робити. Головне, необхідно відзначити, що ставити камін біля зовнішніх стін не рекомендується, інакше все тепло від вогнища буде випаровуватися на вулицю, а не гріти ваш будинок. З цієї причини камін потрібно розташовувати у внутрішніх стін, тоді тепло збережеться в будинку.

  Якщо камін стоїть біля стін, що є перпендикулярними стінам з вікнами, то можна розставити меблі так, щоб навколо теплоджерела утворився затишний і м’який куточок. Біля дивана краще всього поставити етажерку, яка буде місцем для книг, журналів та інших речей.

  Камін у вітальні може бути встановлений біля стіни, перпендикулярній вікна, а недалеко від нього варто розташувати диван і крісла. Навпаки, між ними, поставити стіл. Шафа для книг — біля дивана, там буде все найнеобхідніше для культурного дозвілля, а біля крісла столик.

  Дизайн вітальні з каміном

  Інтер’єр вітальні з каміном і меблі

  Якщо ви є шанувальником затишку, любите часто спілкуватися з сім’єю і хочете, щоб вечори біля каміна були по-справжньому сімейними вечорами, то вам потрібно звернути свою увагу на дані правила:

  • Потрібно розташувати біля каміна крісла та диван на не великій відстані;
  • Між ними треба поставити стіл;
  • По боках від каміна потрібно поставити етажерку, шафка або тумбочку на відстані близько метра від крісла і дивана.

  Дизайн вітальні з каміном

  Дизайн інтер’єру з каміном

  Камін може бути встановлений і в квартирі, проте, на жаль, лише штучний. В даному випадку вітальня кімната повинна бути досить великих розмірів (не менше 20 кв. м) і мати міцний пол, який здатний витримувати важкий камін. Поставити справжній камін – це дуже не просто, і краще всього в цьому ділі довіритися професіоналам. До того ж, установка каміна власними силами дуже ризикована, якщо порушити технологію кладки, в будинку може спалахнути пожежа.

  Дизайн вітальні з каміном

  Який поставити камін в квартирі?

  Але квартирним жителям не варто впадати у відчай, вони також можуть поставити в своїй вітальні не менш чудовий електрокамін. Сьогодні різноманіття моделей і видів камінів вражає, можна вибрати модель, яка буде служити не тільки прикрасою, але й обігрівати приміщення.

  Короткий опис статті: каміни дизайн, Якщо у вас у вітальні передбачається наявність каміна, то потрібно потурбуватися про те, щоб камін поєднувався з меблями. Розглянемо, яким може бути дизайн інтер’єру вітальні з каміном.

  Джерело: Дизайн вітальні з каміном

  Також ви можете прочитати