• Різне

  Дизайн печі в приватному будинку: піч-камін, сільський стиль

  30.09.2015

  Який вибрати дизайн печі в приватному будинку

  Зміст: [сховати ]

  Різноманіття дизайну печей

  Якщо у приватному будинку пічне опалення, то постає питання, як вибрати дизайн печі так, щоб він не псував інтер’єр кімнати, а, навпаки, прикрашав його.

  Найпростіше це зробити, якщо оформлення приміщень виконано в сільському стилі. Але якщо докласти трохи зусиль і фантазії, можна будь-яку піч зробити так, що вона буде прикрашати внутрішні приміщення вашого будинку. Отже, пічка в будинку. Якою їй бути? Мається на увазі приватний будинок. Тут є де розвернутися фантазії. Адже, на відміну від міської квартири, не потрібно нічого ні з ким узгоджувати.

  Вибір місця для цього опалювального приладу

  Піч може встановлюватися як фронтально, так і мати кутове розташування. В кутку такі опалювальні прилади встановлюють у тому випадку, якщо площа приміщення не надто велика. Можна передбачити і конструкцію, коли частина печі знаходиться в одній кімнаті, а частина — в іншій. Вона буде обігрівати відразу два приміщення. У багатьох старих будинках вони встановлювалися саме так. Можна продумати конструкцію, коли частина печі буде перебувати в житловій кімнаті, а частина — на кухні. Кімнату частина печі буде обігрівати, а на кухні буде розташовуватися плита, на якій можна буде готувати їжу.

  Як видно з перерахованого, варіантів досить багато. Треба вибрати саме такий, який підійде для конкретного будинку. Потрібно добре продумати дизайн.

  Що найкраще прикрашає будинок?

  Піч-камін

  Схема пристрою російської печі.

  Таку конструкцію, мабуть, можна назвати самою поширеною для приватного будинку. І найбільш підходящою за своїм дизайном. Камін сам по собі створює атмосферу затишку, комфорту і аристократизму. Можна скласти камін з цегли або каменю, тоді його дизайн буде виглядати приблизно так.

  В залежності від розмірів приміщення каміни можна монтувати фронтально або розташовувати в кутку.

  Велике поширення отримали і готові конструкції, виконані з чавуну. Вони зручні тим, що їх не потрібно будувати. Потрібно просто вибрати місце в кімнаті, зробити бетонну основу і вивести димар. При їх установці завжди потрібно пам’ятати про пожежної безпеки і не розташовувати біля опалювальних приладів легкозаймисті предмети. В інтер’єрі вони виглядають чудово.

  На цій фотографії чавунна топка вмонтована в конструкцію з саманного цегли, тобто цегли, виготовленого з глини вручну.

  Цегляні конструкції

  Схема пристрою каміна.

  У приміщенні будинку можна встановити велику цегляну піч. Це раціонально, якщо приміщення досить велике. Така конструкція буде чудово обігрівати кімнату і зберігати тепло ще довгий час після того, як дрова прогорять. Дизайн може виглядати ось так.

  Як видно на цій фотографії, така велика цегляна конструкція не тільки обігріває приміщення. На ній передбачена плита, яку, при необхідності, можна скористатися для приготування їжі.

  Сільський стиль в інтер’єрі

  Якщо будинок оформлений саме у такому стилі, то без печі просто не обійтися. Такому будинку вона життєво необхідна. Предки створили чудову конструкцію, звану російською піччю. І така річ служила своєрідним центром будинку. Не потрібно нічого вигадувати. Можна скористатися тим дизайном, який існує вже багато тисячоліть. Російська піч займає багато місця, тому приміщення, де вона буде встановлена, має бути досить великим.

  Який би дизайн пічки ви не вибрали для свого будинку, його потрібно гармонійно вписати в інтер’єр. Якщо виникають складності, рекомендується скористатися порадами професійного дизайнера. Існує багато готових дизайнерських рішень, якими можна скористатися. Можна також створити власний дизайн, несхожий ні на один існуючий.

  Можна подивитися на нижченаведені фотографії дуже оригінальних варіантів і надихне на створення власного дизайну цих одвічних обігрівальних приладів, якими людина користується протягом усієї своєї історії.

  чи Не правда, дуже оригінальні предмети? Вони не тільки прикрашають інтер’єр, але і роблять його індивідуальним.

  Дизайн досить різноманітний. Просто виберіть те, що вам подобається найбільше. Для різних будинків підійдуть різні конструкції. Можна скористатися послугами фахівців, а можна і спробувати зробити все своїми руками. Але для цього необхідно мати хоча б невеликий досвід роботи з цеглою і металом. Якщо ж такий досвід є, потрібно просто уважно вдивитися в наведені фотографії і створити у себе вдома справжній витвір пічного мистецтва.

  Короткий опис статті: фото каміна Виберіть дизайн печі в приватному будинку з вже готових варіантів. Або ж придумайте власний. Головне, щоб піч не тільки гріла будинок, але і прикрашала його. приватний будинок дизайн пічка

  Джерело: Дизайн печі в приватному будинку: піч-камін, сільський стиль

  Також ви можете прочитати