• Різне

  Дизайн, кладка, будівництво камінів, печей, барбекю

  20.02.2017

  Дизайн, кладка, будівництво камінів, печей, барбекю

  Печворк, клаптикове шиття

  Дизайн, кладка, будівництво камінів, печей, барбекю

  Надаємо послуги по дизайну, чорновий кладці, обробці і облицюванні камінів, печей, помпейських і росіян печей, барбекю, барбекю комплексів.

  Робимо монтаж камінної топки і димаря. Працюємо з топками всіх європейських торгових марок (Kratki, Piazzetta, Laudel, Spartherm та ін). Розводимо тепло по будинку.

  Послуги пічника і дизайнера камінів:Дизайн, кладка, будівництво камінів, печей, барбекю

  1. Розробка концепції та створення дизайну каміна, печі, помпейской і російської печі, комплексу барбекю, літньої кухні, патіо, камінного залу.

  2. Чорнова кладка печі, каміна, барбекю, заливка фундаменту печі, кладка та декорування димовідвідної труби.

  3. Підбір матеріалів та комплектуючих для чорнової кладки і оздоблення печі, каміна, барбекю. Доставка матеріалів на об’єкт.

  4. Оздоблення і художнє оформлення печей, камінів, барбекю, камінних залів, місць відпочинку біля вогню, патіо.

  5. Здійснюємо авторський дизайн-супровід проекту.

  Для чого був створений цей сайт?

  Цей сайт створено спільно майстром по кладці печей, камінів та барбекю і дизайнером камінів. Ми пропонуємо подивитися наші роботи, прочитати наші матеріали і зрозуміти — ми ваші майстри чи ні. Адже важливо не тільки вміти працювати. Ми не говоримо про якість, т. к. це само собою зрозуміло. Ми говоримо про те моменті збіги, коли ми розуміємо, що ця людина нам підходить, він думає, як ми, він робить так, ми хочемо. А значить — ми однодумці.

  У розділі «Про печах, камінах, барбекю» ви знайдете багато цікавих статей про печах і камінах.

  У розділі «Галерея» перебувають деякі фото наших робіт. Ми розмістили лише деякі — їх дуже багато, але по Вашому запиту ми зробимо і надішлемо Вам підбірку вакансій, що Вас об’єктів.

  У розділі «Відео» ви побачите відео передач, в яких х показані сюжети про кладці й обробці камінів і печей.

  У розділі «Каміни» Ви знайдете багато цікавого про стилі та технологіях, що застосовуються в будівництві камінів.

  Дизайн-прое кт каміна, печі, барбекю та пічного комплексу

  Багато звикли до того, що дизайн-проект існує виключно в інтер’єрному д і зайне. А тим часом, без млості про не обходиться і в створенні камінів, печей, барбекю. Ми відзначаємо, що найкращі роботи — це ті, де в роботі брав участь дизайнер. З його легкої подачі звичайний прямокутник перетворюється на цікаву піч, яка не просто добре пече, але і радує око.

  Що входить до складу дизайн-проекту — читайте докладніше.

  Як знайти пічника?

  Дизайн, кладка, будівництво камінів, печей, барбекю
  Майже завжди перші запитання замовника — скільки коштує камін, з чого складається вартість роботи і як визначити хорошого пічника. На ці питання можна відповісти по-різному, але найкраще відповів на них наш колега Кострюков Віталій Леонідович — один з кращих пічників Росії, майстер з величезним досвідом.

  «Шукаю пічника — такими оголошеннями рясніє інтернет. Дуже багато дачників і власників заміських будинків стикаються з проблемою пошуку кваліфікованого майстра — пічника. Як показала практика проблема в пошуку пічника, який знає свою справу, дійсно існує. Шукають пічника професіонала не тільки дачники. Потреба в них виникає і у мешканців котеджних містечок, і у сільських жителів. Можливість непогано заробляти приваблює в цю професію «випадкових людей», які будують відверту ахінею, не вникаючи в особливості та технології пічного і камінного будівництва. Постараюся допомогти Вам у пошуку пічника цією заміткою. Цілком можливо, це саме те, що не вистачає Вам у виборі справжнього майстра пічника, який Вам потрібен». Читайте далі

  Замовити піч, камін, тераса, патіо

  Короткий опис статті: фото дизайн камінів

  Джерело: Дизайн, кладка, будівництво камінів, печей, барбекю

  Також ви можете прочитати