• Різне

  Дизайн камінної зони в заміському будинку: фото камінів . Dipris

  16.09.2015

  Дизайн камінної зони в заміському будинку

  Для того щоб наповнити заміський будинок теплом і затишком, в одній з кімнат обладнують камінну зону, яка стає родзинкою приміщення. Як правило, камін встановлюють у вітальні і підбирають дизайн даної зони таким чином, щоб він вписався в загальний інтер’єр кімнати. Завдяки великій кількості оздоблювальних матеріалів, камінну зону можна виконати в будь-якому стилі, починаючи від класики і закінчуючи модерном.

  Дизайн камінної зони в заміському будинку: фото камінів . Dipris

  Перш ніж вирішувати, який із камінів вибрати, слід розглянути існуючі варіанти:

  • Камін острівного типу розташовується в середній частині кімнати, таким чином, тепло рівномірно поширюється по всьому приміщенню.
  • Камін пристінного типу встановлюється тільки у внутрішньої стіни для того, щоб тепло не йшло на вулицю. Слід пам’ятати, що відкриті каміни не можна встановлювати неподалік від виробів з дерева.
  • Каміни вбудованого типу монтуються в стіну або в колону. Це ідеальний варіант для невеликих кімнат.

  Дизайн камінної зони в заміському будинку: фото камінів . Dipris

  Дизайн камінної зони в заміському будинку безпосередньо залежить від матеріалів, які використовуються для обробки. Саме від цього залежить краса всього інтер’єру в кімнаті.

  Кам’яна обробка каміна

  Камінь – обробний матеріал, який найбільш часто використовується при оформленні каміна. Він здатний підкреслити розкіш інтер’єру будинку, а також вигідно доповнити його. Для оздоблення можна використовувати як натуральний, так і штучний камінь. Найчастіше для каміна використовуються мармур, граніт і онікс. Завдяки широкій колірній гамі, можна підібрати ідеальне колірне рішення для загального інтер’єру камінної зони. Камінь може бути з кремовою або бежевій поверхнею, білого або зеленого. Кам’яна обробка каміна впишеться в будь-який інтер’єр.

  Дизайн камінної зони в заміському будинку: фото камінів . Dipris

  Дерев’яне оздоблення каміна

  Виконання оздоблення деревом використовується для електричних камінів. Такий вид декору використовується в інтер’єрі, в якому присутні елементи з дерева. Як правило, в обробці використовується дуб, вільха, горіх, вишня і бук. Дані матеріали можуть бути використані як окремо, так і в поєднанні один з одним. Перевага цього матеріалу полягає в тому, що підібрати колір не складе ніякої праці. У будь-який момент можна перефарбувати всю конструкцію. Каміни з дерев’яною обробкою вносять в інтер’єр природність і природність. Для того щоб зробити такий вид обробки більш цікавим, використовуються вставки з каменю.

  Дизайн камінної зони в заміському будинку: фото камінів . Dipris

  Стиль камінної зони

  При виборі стилю, в якому планується виконання камінної зони в заміському будинку, в першу чергу, слід спиратися на власні бажання і стиль, в якому виконаний загальний інтер’єр.

  Якщо ви хочете бачити кімнату, в якій розташований камін, простою і скромною, вибирайте для інтер’єру стиль мінімалізм. В такому випадку, камінна зона оформляється в одне колірній гамі. Лінії повинні бути прямими і строгими.

  Якщо ви віддаєте перевагу обсяг і розкіш – прикрасьте камінну зону ліпниною. Чудово будуть виглядати колони і пілястри.

  Дизайн камінної зони в заміському будинку: фото камінів . Dipris

  При обмірковуванні дизайну каміна слід враховувати і простір навколо нього. Колірне рішення стін повинна збігатися з колірним рішенням каміна. Тобто, камін стане невід’ємною частиною даної зони. Краще всього використовувати світлі тони.

  Коли вже вирішені основні питання щодо облаштування камінної зони в заміському будинку, особливу увагу слід приділити її прикрашання. Саме деталі інтер’єру допомагають створити атмосферу комфорту і затишку. Перш ніж оформляти цю зону, варто знати кілька правил:

  • Якщо ви не хочете доповнювати інтер’єр якимись елементами, поверхні можна оригінально оформити. Масивне підставу, пілястри, колони і ліпнина стануть прекрасним доповненням камінної зони.
  • В якості декору можна використовувати дрова чи поліна. Очистивши дані елементи від пилу і бруду, покладіть їх у спеціальну нішу або в камінну топку. Дрова і поліна внесуть в інтер’єр природну атмосферу.

  Дизайн камінної зони в заміському будинку: фото камінів . Dipris

  • камінну зону прекрасно впишуться дзеркала. Це можуть бути обрамлені дзеркала або полотна, встановлені на стіні, біля якої розташований камін. Таким чином, ви зможете виділити камінну зону, а також візуально розширити простір.
  • Прекрасним доповненням камінної зони стануть свічки. Ви можете вибрати кілька свічників або один великий свічник, який встановіть кілька свічок, що підходять під колір загального інтер’єру.
  • Слід пам’ятати, що декоративні елементи слід розташовувати симетрично щодо каміна. Таким чином, інтер’єр буде завершеним і врівноваженим. Не важливо, що це буде – полиці з книгами або статуетки, вази або свічники.
  • Одним з найбільш використовуваних методів оформлення інтер’єру камінної зони є картини. Над каміном можна повісити кілька невеликих картин або одну велику, також картини можна встановлювати на поверхню каміна. Замість картин можна використовувати фотографії і фотокартини, обрамлені в рами.

  Дизайн камінної зони в заміському будинку: фото камінів . Dipris

  • При влаштуванні каміна, можна передбачити ніші та полиці з двох сторін від каміна. В подальшому на них можна поставити книги або статуетки, фарфорові або кришталеві вироби.
  • Якщо ви колекціонер, камін може стати прекрасним місцем, на якому можна розташувати всі предмети.
  • При оформленні каміна, варто пам’ятати, що центральне місце в зоні займає камін, тому не слід прикрашати його помпезними декоративними елементами, які здатні відволікати увагу.

  Дизайн камінної зони в заміському будинку: фото камінів . Dipris

  Як розставити меблі в камінній зоні заміського будинку залежить тільки від бажань і уподобань господарів. Біля каміна можна розташувати крісло-гойдалку з ротанга або м’які меблі. Якщо ви хочете проводити час біля каміна, спілкуючись з рідними і близькими, встановіть навпроти нього диван і м’яке крісло, між якими буде стояти невеликий столик.

  Якщо в кімнаті, в якій розташований камін, планується установка телевізора, пам’ятайте, що вони повинні встановлюватися один навпроти одного. Таким чином, в першу чергу, виділяються зони камінна і телебачення, а також телевізор не буде відволікати від краси каміна.

  Фото дизайну камінної зони в заміському будинку

  Короткий опис статті: вітальня з каміном фото Камін — центральна частина вітальні в заміському будинку. Щоб зробити це місце унікальним і красивим, подивіться кращі фото дизайну камінної зони. Дизайн камінної зони в заміському будинку,фото камінів,дизайн камінів,камін у вітальні,фото каміна у вітальні

  Джерело: Дизайн камінної зони в заміському будинку: фото камінів | Dipris-studio

  Також ви можете прочитати