Дизайн камінів, стилі в дизайні камінів в Нижньому Новгороді

17.09.2015

Дизайн камінів

Дизайн камінів. Найбільш поширеними стилями в дизайні камінів є: «кантрі», «класичний», «модерн». Дизайн камінів в стилі «кантрі» чи «рустикальний» передбачає поєднання натурального облицювального каменю типу черепашнику, пісковика або бучардованого мармуру з дерев’яною балкою з масиву або клеєного бруса з натуральним шпоном. Дизайн каміна виконаний у поєднанні з каменем, окресленим рустами (звідки і бере свою назву стиль — «рустикальний») — імітує цегляну кладку з розшиванням.

Широке різноманітність дизайну камінів в цьому стилі пропонують Вам такі європейські виробники: LA ROMAINE. BELLA ITALIA. SEGUIN. З вітчизняних виробників камінів варто звернути увагу на SANHILL. Черепашник має кілька природних відтінків і назв — GARD. Найпоширеніший відтінок насиченого темно-жовтого кольору. DORDOGNE — ніжного пісочного кольору. BLAHCHE — молочно-білого відтінку.

Моделі облицювань можуть бути як пристінні — фронтальні так і кутові. Стандартна ширина фронтального порталу — 1 м 35 див. Щоб встановити кутовий портал розмір сторін кута повинен бути не менше 1,065 м.

для Облицювання камінних топок пропонуються з різних матеріалів, придатних до дизайну каміна. В основному це природні камені. Такі як черепашник, піщаник, мармур, граніт. З черепашнику та пісковику портали для стилю «кантрі». Нерівна фактура поверхні каменю з імітацією кладочної розшивки, з масивною дерев’яною балкою — ідеальний варіант для будь-якого цінителя дизайну. Для «класичного» стилю, більш сучасного, можна підібрати портал з шліфованого черепашнику або пісковика в комбінації з мармуром або гранітом. Вишуканість Вашого інтер’єру додасть портал повністю з натурального мармуру — найбільш традиційний матеріал для камінів у всі часи. У цьому вигляді облицювань можна підібрати як строгі лаконічні форми так і багато прикрашені різьбленням ручної портали. Готові портали з мармуру для будь-яких видів топок пропонує Вам іспанська фірма ARRIAGA зі 175-річною історією свого існування і величезним вибором дизайнерських рішень. Вишукані моделі цього виробника задовольнять самим вимогливим смакам своїми бездоганно продуманими пропорціями, ідеальною обробкою поверхні мармуру і чудовими прикрасами ручної роботи. Ми пропонуємо своїм покупцям дизайн камінів, індивідуальне виготовлення мармурових порталів по Вашим розмірам і поєднанню каменю. Втілення будь-яких дизайнерських розробок і ваших фантазій.

Класичні англійські каміни з порталами з натурального дерева з відкритими мініатюрними топками, з ажурним чавунним литтям, з багетами з кераміки різних кольорів і тематики. Ідеальне рішення для невеликого простору, затишного кабінету пропонує англійська фірма STOVAX .Нев’янучий традиційний англійський стиль в дизайні камінів не зазнав практично жодних змін з часів царювання династії Стюартів. Жителі туманного Альбіону культивували вогонь. В силу своїх приверженностей традиціям вони зберегли до наших днів неминущу цінність ручної праці, який до цих пір використовується виробниками STOVAX .Що вигідно відрізняє їх від штампованих моделей масового виробництва. Для прихильників класичного стилю каміни STOVAX — ідеальне рішення.

Для любителів авангардних стилів дизайну камінів, дизайн каміна в стилі «модерн» пропонуються каміни з воронованої збройової сталі в поєднанні зі склом і без нього неймовірних форм і розмірів. У цьому сегменті безумовне лідерство у французької фірми FOCUS і голландської дизайн — студії BOLEY. Тут Ви знайдете поєднання мармуру, граніту, тонованого скла і металу. Ці виробники камінів належать по праву до ексклюзивних. Індивідуальність, незвичайність рішень, що межує часом з епатажем, приголомшує уяву!

Короткий опис статті: дизайн камінів

Джерело: Дизайн камінів, стилі в дизайні камінів в Нижньому Новгороді

Також ви можете прочитати