• Дизайн камінів

  Дизайн каміна під будь интерер: продаж, ціна у Хмельницькому.

  26.09.2015

  Дизайн каміна під будь интерер

  Передзвоніть мені

   Умови оплати Графік роботи Адресу та контакти

  В інтер’єрах, як міських квартир і заміських будинків, дач все більшу популярність завойовують каміни.

  Цей елемент декору, з захоплюючим полум’ям всередині, надає будь-якому приміщенню атмосферу домашнього затишку, комфорту або ж чарівної загадковості.

  Дизайн кімнати з каміном може бути як класичним, так і фантазійним, наповнених духом міфів і легенд, все залежить лише від бажання і фантазії замовника. Сучасний дизайн і інтер’єр камінів вражає уяву своєю різноманітністю форм і декоративністю обробки. Особливо вражаючим виглядає дизайн вітальні з каміном (фото). У будь-якому випадку, якому б дусі не був виконаний дизайн вашої квартири або будинку, камін завжди може стати його невід’ємною і гармонійною частиною.

  Зараз найпопулярніші види камінів це — закриті, відкриті і кутові. Відкриті каміни, як правило, ставлять посеред приміщення, тому їх полум’я не тільки поширює тепло у всі сторони, але і додає дизайну кімнати з каміном первісності, нагадуючи, як наші предки в давнину збиралися навколо багать. Дизайн кутового каміна особливий, тому що, такий камін зазвичай ставлять в кутку приміщення, до того ж він не великий і не вимагає багато місця. Ще важлива особливість дизайну кутового каміна в тому, що якщо його встановити біля внутрішніх стін будинку, то він зможе нагрівати відразу три приміщення.

  Портал каміна — це його головна «візитна картка». Існує безліч варіантів дизайну і інтер’єру камінів, і, звичайно ж, їх порталів. Вони можуть бути виконані з різних матеріалів, таких як: вапняк, бутовий і дикий камінь, метал, цегла або кераміка. Але найпопулярніші — це граніт і мармур, з них створюють справжні шедеври дизайну камінів (фото). Органічніше камін виглядати в вітальні, яка по праву вважається «серцем» будь-якого будинку або квартири, тому що тут регулярно збираються всі домочадці або ж приймають гостей, камін у такі хвилини дарує тепло і заспокоєння.

  Короткий опис статті: дизайн камінів Дизайн каміна під будь интерер. Докладна інформація про товар/послугу і постачальника. Ціна і умови поставки дизайн каміна, дизайн проекти, дизайнерські послуги, в Хмельницькому, продаж, пропозиція, ціна

  Джерело: Дизайн каміна під будь интерер: продаж, ціна у Хмельницькому. графічний дизайн, дизайн реклами від "Євро-Будинок" — 15047968

  Також ви можете прочитати