Дизайн каміна. Палацовий камін, Dachouse

04.10.2015

Сьогодні на сайті dachouse.ru ми поговоримо про камінах! Ні для кого не секрет, що вогонь давно вже є символом поклоніння і життя. Дане визначення і його призначення пішло ще з найдавніших часів. Аналогічно можна сказати і за воду. Можна нескінченно довго дивитися на воду і вогонь, при цьому щось собі уявляючи, представляючи. Тому, вогонь, вогнище – є символом родинного гнізда, так би мовити, затишку всієї родини.

У свою чергу, також поклонялися вогню, як якомусь божеству, причому всі люди вірили, що вогонь має якоїсь магічної таємничою силою. З вогнем могли проводити, в свій час, різні ритуали посвячення чи обряди. Отож, цей елемент завжди був поряд з людиною, допомагаючи йому вирішувати безліч різних проблем та забезпечувати всі життєві потреби (тепло, відлякування противника, приготування їжі і т. д).

Зараз, як Ви знаєте, немає сенсу бігати з факельними палицями і робити обряди. Сьогодні вогонь також знаходиться завжди поруч із людиною. Але розміщувати у себе в будинку багаття – дуже нерозумно. Тому, людство прийшло до висновку, побудувати якийсь елемент зберігання вогню в будинку – камін. У свою чергу, важливо ще й дотримуватися свій індивідуальний дизайн каміна. щоб не повторюватися з іншими дачниками. Існує думка, що унікальність дизайну каміна допоможе знайти не тільки тепло в будинку, але ще й маленький шматок щастя, удачі.

Історія появи і розвитку камінів

На сьогоднішній день ми можемо спостерігати з Вами різні зразки найкрасивіших камінів. які створені відомими архітекторами і дизайнерами.

Якщо ж взяти перші каміни, то вони були виготовлені ще давно в Римі, причому самої звичайної форми. Рубалися прямо в стіні. Далі всі наступні каміни більш ускладнювалися, а також доповнювалися різними дизайнерськими елементами. Грубо кажучи, початковий дизайн каміна був взагалі не дизайном, а чисто відображенням зберігання вогню. Квадратна рама, бордюр, а також спеціальні елементи для розведення вогню. З часом, звичайно, ці всі пункти ретельно опрацьовувалися і каміни ставали більш привабливими для своїх власників. Не рідко можна було раніше побачити, що більшість камінів прикрашалося дорогими картинами, рідкісними видами зброї або шкурою тварини (трофей).

Як правило, у залах, де були розташовані каміни, власники будинків зустрічали своїх самих знатних гостей. Осквернити зберігача вогнища (камін) було на той час великим гріхом, мало не злочином.

згодом, дизайн каміна ставав більш і більш розгалуженим. Висота змінювалася, камін ставав великим, а також більш функціональним. Наприклад, не рідко можна було побачити смаженого ягняти або взагалі бика.

Час минав, каміни, відповідно, змінювалися за своєю структурою і способом побудови. З давніх мужніх камінів вони ставали більш м’якими, ажурними, які прикрашалися різними фігурами амурів або колонами. Досить багато таких споруд також виготовлялися з мармуру, граніту, а також прикрашалися рідкісним, на той час елементом флорентійської мозаїкою .

Дизайн каміна і наш час

У Росії каміни почали з’являтися при правлінні Петра 1. Саме звідси й пішло поняття — «палацовий камін «. Для забезпечення тепла в будинку, а також проведення комплексної системи опалення, каміни зводилися для візуального прикраси в залах, а також були більше якоюсь забавкою багатих, ніж засобом отримання тепла. У свою чергу, каміни також підкреслювали всю соціальну залежність людей до дворянства. Якщо в будинку камін – це цінувалося чинами набагато вище.

Сьогодні, немає такої потреби, щоб будувати каміни конкретно для опалення будинку. У наш час вони зводяться, по більшій частині, для краси в будинку й затишку. Тим більше, приємно проводити холодні зимові вечори перед каміном, смажачи на ньому рум’яні шматочки шашлику і слухати улюблену музику.

При проектуванні будинку, дачники дуже часто зводять в ньому каміни. Існує дуже багато різних фірм, які займаються саме цими питаннями проектування і установка камінів в будинку. До того ж, можна вибрати з вже заздалегідь приготовленим схемами і кресленнями потрібний Вам варіант, без додаткових витрат на. Але для цього необхідно знати відповідь на питання — яким Ви хочете бачити дизайн каміна ?

Що стосується чавунного каміна, то його можна придбати в будь-якому магазині, а також встановити вже на заздалегідь підготовлений фундамент. Але його слід звести на окремий фундамент від будинку, а не на основний. У свою чергу, при установці електричних камінів, наявність додаткового шару фундаменту не потрібно.

У сучасному дачному будинку, можна побачити ще й каміни, які є якимись імітаторами. Їх ще називають «електричний фальш ». Вони також допоможуть створити в будинку затишок і тепло.

Короткий опис статті: каміни дизайн Як правильно декорувати камін на дачі? як зробити дизайн каміна,дизайн для каміна,вибір дизайну для каміна,палацовий дизайн,опис,палацовий камін,опис палацового каміна,дизайн камінів,дизайн каміна

Джерело: Дизайн каміна. Палацовий камін — Dachouse

Також ви можете прочитати