Дизайн каміна . Гарний будинок

05.10.2015

Дизайн каміна

Каміни як предмет інтер’єру (і часто як додатковий обігрівач) стають все більш популярними. Звичайно, у хрущовці камін не поставиш, але в багатьох квартирах і будинках це можливо. А адже людина здавна любив дивитися на вогонь, полум’я завжди заворожувало погляд і було чимось магічним.

Дизайн каміна . Гарний будинок

Якщо в кімнаті розташований камін, він стає її своєрідним центром. Магічна дія відкритого вогню буде постійно притягувати до нього погляд, а всі інші предмети в кімнаті стають другорядними. Тому зовнішній вигляд каміна, стиль його оздоблення, дизайн дуже важливі. При виборі каміна, дуже часто спочатку беруть до уваги його декоративність, а потім вже його технічні характеристики.

Камін може бути органічним доповненням інтер’єру, а може виділятися і стає самостійним ключовим предметом декору – все залежить від бажання господаря. Каміни можуть відрізнятися розмірами, формою, кольором, декоративними елементами, але все це розмаїття можна розділити на три основні стильові напрями: класицизм, модерн, хай-тек.

Дизайн каміна . Гарний будинок

Строгість і простота — особливості класичного каміна. Його легко впізнати по прямокутному порталу. Його вбудовують в стіну або споруджують фальш-стіну. Облицювання – натуральний камінь (шліфований піщаник, онікс), кахель. Яскравим прикладом цього стилю може послужити камін з мармуру. Він виглядає вишукано, благородно, підкреслює смак господаря. Його можуть прикрашати стрункі колони або камінна полку.

Дизайн каміна . Гарний будинок

Досить часто також використовується стиль модерн. Його особливість – поєднання краси і функціональності. При цьому використовуються плавні лінії, вигини, різні геометричні форми. Для обробки можуть використовуватися кований метал, камінь, кераміка та інші матеріали. Камін в цьому стилі прикрасить і маленьку кімнату, і великий камінний зал, він успішно поєднується сучасними і антикварними предметами.

Дизайн каміна . Гарний будинок

Стиль хай-тек – це максимум технологічних новинок і сучасних матеріалів при мінімальній кількості декору та прикрас. Інтер’єр – функціональний і екстравагантний. Це ж стосується і дизайну камінів. Такий камін дуже відрізняється від класичного. У його обробці можуть комбінуватися природні і синтетичні матеріали, змішувати стилі і з’являтися незвичні форми, часто фантастичні. Тут немає межі фантазії дизайнера. Каміни в стилі підійдуть для офісів, квартир з сучасним урбаністичним інтер’єром.

Обираючи будь-який з цих стилів, можна додати щось своє, пристосувати його до свого дому, до особливостей інтер’єру і смаку.

Короткий опис статті: каміни дизайн Камін — красива і функціональна деталь інтер’єру будинку, що надає йому особливий шик і поєднується за стилем із загальним дизайном інтер’єру:

Джерело: Дизайн каміна | Красивий будинок

Також ви можете прочитати