• Каміни дизайн

  Дизайн інтерєру. Види камінів. Каміни і печі

  30.09.2015

  dekorhome.web-3.ru

  Дизайн інтерєру. Види камінів. Каміни і печі
  Каміни завойовують все більшу популярність в житті сучасних людей. І це неспроста. Адже ніщо не зрівняється з тихим вечором, проведеним в колі сім’ї біля палаючого вогнища. В наш час камін це не просто відмінне джерело тепла і затишку, але і стильний предмет інтер’єру.

  На сьогоднішній день існує п’ять видів різних за характеристиками камінів:

  Відкритий дров’яної камін — це класична цегляна топка, облицьована мармуром або каменем. Достоїнствами такого каміна є живий вогонь і тріск справжніх полін, а от недоліків у каміну куди більше, ніж переваг:

  По-перше, він небезпечний у використанні, тому що потрапляння іскри на підлогу може призвести до пожежі. По-друге, за таким каміном потрібен регулярний догляд (чищення топки і димаря), а в-третіх, невірна розпалювання може викликати задимлення в приміщенні, яке пройде лише при повному прогріві димоходу та встановлення в ньому тяги. Варто взяти собі на замітку, що ККД дров’яних камінів досить низький — не більше 30 % (15 — 20 %).

  Камін з чавунної або сталевої топкою. Чавунна топка зі скляними дверцятами робить його більш безпечним і протипожежні, не втративши при цьому гідності дров’яного каміна. Наприклад, відкривши скляні дверцята, ви отримаєте класичний камін з відкритою топкою. У таких камінах паливо згоряє практично повністю, завдяки чому чистити його потрібно набагато рідше.

  Дизайн інтерєру. Види камінів. Каміни і печі
  Газовий камін. завдяки датчикам контролю, вважається найбільш безпечним і високоякісним. Встановити такий камін можна в звичайній квартирі і на будь-якому поверсі. Димар виводиться в стіну або стелю, а ККД такого каміна значно вище звичайного дров’яного (близько 80 %).

  Електричний камін — звичайний обігрівач з вбудованим вентилятором, легкий в установці і експлуатації, обладнаний дистанційним пультом, завдяки чому можна налаштувати необхідний рівень полум’я і обігріву. Такий камін може стати гідним аналогом свого дров’яного побратима. Він може бути використаний не тільки як декоративний елемент інтер’єру, але і як хороший обігрівач.

  Піч-камін — це модернізована модель буржуйки, має невелике скло для кращого огляду і численні зміни в дизайні.

  Дизайн інтерєру. Види камінів. Каміни і печі
  При виборі каміна зверніть увагу на його характеристику (ККД, технічна характеристика і потужність топки), яка буде вказана в його паспорті. Таким чином ви дізнаєтеся, що від розміру та ізольованості топки від зовнішнього простору залежить її потужність і ККД каміна.

  Каміни являють собою частину внутрішньої архітектури будинку і сьогодні дизайнери готові запропонувати покупцеві на вибір існує величезний асортимент стилів і образів — від модерну і хай-тек, до готики і ампіру. Завдяки стилю каміна ви маєте можливість розповісти про свій характер і захоплення. Наприклад, якщо ви в душі аристократ, вам підійде класичний стиль каміна, а при бажанні продемонструвати свою любов до новітніх досягнень цивілізації, слід віддати перевагу стиль хай-тек.

  Класичний камінний стиль представлений кількома напрямами — бароко, ампір і класицизм. Всі вони мають П-подібну форму порталу, відкриту топку і велику камінну полицю. Виготовляються такі каміни зазвичай з мармуру, натурального каменю, змійовика, черепашнику, нефриту і оніксу.

  Кантрі створений для людей, які втомилися від повсякденного, галасливою, міського життя, мріють про тихій і спокійній селі. Каміни такого стилю виглядають гранично просто, символізуючи безтурботне життя на лоні природи. Портал має Д-подібну форму. Зверху розташовується дерев’яна балка. Димар вуалюється фанерним або гіпсовим кожухом.

  Модерн поєднує в собі пластик і скло. Форма такого каміна зазвичай прямокутна або квадратна, витягнута по вертикалі. Зручність і простота гармонують з вишуканістю та витонченістю.

  Дизайн інтерєру. Види камінів. Каміни і печі
  Хай-тек
  можна дізнатися за фантастичними формами з використанням таких вогнетривких матеріалів як скло, нержавіюча сталь та пластик. Вигляд камінів даного стилю передбачити неможливо, все залежить лише від фантазії дизайнера. Топка такого каміна може висіти над підлогою, а портал відсутні зовсім.

  Сила вогню притягує наші погляди і заспокоює душу, тому ми так любимо сидіти в кріслі-гойдалці і слухати приємну музику, спрямувавши свою увагу на вогонь у каміні. У непогожі дні можна годинами спостерігати, як горять, потріскуючи дрова. Приміщення з каміном, безумовно, стане центром тяжіння для всіх членів вашої родини, і саме біля каміна будуть вестися довгі розмови, які зближують ваших домочадців.

  Короткий опис статті: каміни дизайн

  Джерело: Дизайн інтер’єру / Види камінів / Каміни і печі

  Також ви можете прочитати