• Різне

  Дизайн інтерєру в Астані • AstudioDesign

  20.02.2017

  Дизайн інтер’єру квартир і котеджів в Астані.

  Наша студія — це дружний колектив професіоналів, творчих людей захоплених своєю справою. Досвід п’яти років роботи з безліччю реалізованих об’єктів в Казахстані і Росії, талант та освіту наших дизайнерів в поєднанні з відповідальним ставленням до справи дозволяють нам створювати неповторні інтер’єри в будь-яких стилях.

  Ми з великим ентузіазмом ставимося до своєї роботи, тому цікавимося всім, що пов’язано з дизайном інтер’єрів. Ми стежимо за сучасними тенденціями в світі дизайну, дізнаємося про всіх новиках у сфері оздоблювальних матеріалів і технологій. Ми постійно відвідуємо міжнародні виставки дизайну, майстер-класи та презентації.

  Дизайн інтер’єру -приємний і захоплюючий творчий процес взаємної діяльності дизайнера і замовника, що не терпить поспіху і поверхневого відносини. Ми приділяємо велику увагу спілкуванню з клієнтом щоб досягти повного взаєморозуміння і довіри.

  Щоб представити замовнику наші ідеї, ми виконуємо 3D-візуалізацію високої якості, а створення віртуальних 3D панорам дозволяє ще на стадії проектування відчути себе в новому інтер’єрі. Якщо потрібно, ми виробляємо розрахунок освітленості приміщень у спеціальній програмі і розробляємо систему освітлення так, щоб рівень освітленості задовольняв світовим стандартам, а працювати було комфортно і безпечно для зору(необхідно для офісів, магазинів, робочих кабінетів, дитячих кімнат).

  Ціна проекту дизайну інтер’єру залежить від типу приміщення (квартира/будинок/офіс/кафе), площі і планованого стилю приміщення.

  Реалізація дизайну

  Розробляючи проект дизайну інтер’єру. ми відразу продумуємо як він буде реалізовуватися на практиці. Для будівельників складаються докладні, грамотно оформлені креслення, включають всю необхідну інформацію. Обов’язково робиться кошторисна відомість з зазначенням всіх необхідних матеріалів та їх кількості. Таким чином, ви можете заздалегідь оцінити витрати на свій майбутній інтер’єр. Ми співпрацюємо з висококваліфікованими будівельними бригадами, перевіреними часом, і можемо підключити їх до реалізації ремонту. Обширні зв’язки з виробниками Європи та Росії дозволяє нам здійснювати поставки оздоблювальних матеріалів, світильників та меблів найширшого асортименту і за дуже привабливими цінами для реалізації задумів дизайнерів. Так само є будівельна бригада, з якою ми реалізували багато наші проекти. Ми в instagram .

  Короткий опис статті: інтер’єр квартир Дизайн-група Astudio, Астана, дизайн інтер’єру в Астані, дизайн квартир

  Джерело: Дизайн інтер’єру в Астані • AstudioDesign

  Також ви можете прочитати