• Різне

  Дизайн інтерєру кімнати хлопчика, підлітка, фото, відео, оформлення стін підлоги, меблі і декор .

  20.02.2017

  Дизайн кімнати хлопчика — підлітка

  Головна > Дитяча > Дизайн кімнати хлопчика — підлітка

  Підлітку потрібна комфортна кімната, де можна попрацювати, розслабитися, відпочити, зайнятися улюбленими справами, провести час з друзями, побути на самоті. Головне в такій кімнаті правильно організувати робочу зону дитини, щоб освітлення і довге сидіння за столом не приносила дискомфорту.

  Дизайн інтерєру кімнати хлопчика, підлітка, фото, відео, оформлення стін підлоги, меблі і декор .

  Дизайн інтерєру кімнати хлопчика, підлітка, фото, відео, оформлення стін підлоги, меблі і декор .

  Колірні рішення.

  Так як у своїй кімнаті дитина проводить найбільше часу, то краще оформити дизайн та інтер’єр кімнати підлітка в спокійних тонах, так як яскраві з часом почнуть «тиснути».

  Часто кімнату хлопчика оформляють у синьому кольорі. Синій колір сприяє розслабленню моральному і фізичному. Позитивно впливає на розумовий розвиток. Створює атмосферу спокою і безпеки. Крім того, синій колір вважається креативним. При великому великій кількості цього кольору кімната стане холодною і незатишною.

  • Зелений стоїть на другому місці за оформлення кімнат хлопчиків підлітків. Це колір молодості, творчого пошуку. Він заспокоює і сприяє розумової концентрації.
  • Коричневий колір привносить в кімнату спокій і стриманість, викликає відчуття тепла. Цей колір підійде, як і хлопчика-підлітка, так і дорослому хлопцеві надалі.
  • Жовтий колір викликає тільки позитивні емоції і, крім того, так само як і білий візуально розсовує простір. Це дуже важливо для маленьких кімнат.
  • Червоний колір підійде для кімнати тільки в поєднанні, наприклад, з білим. Психологи стверджують, що червоний колір негативно впливає на психіку дитини.
  • Сірий колір є нейтральним. Але якщо оформляти всю кімнату в такому кольорі, то вона буде навіювати смуток і смуток.
  • Чорний колір краще всього використовувати, як доповнення до основного, наприклад зеленому або коричневому. Спокійний бежевий колір посилить характеристики, обраної колірної гами. Таке поєднання кольорів надає інтер’єру кімнати завершеність і цілісність.

  Якщо ви хочете створити в кімнаті радісну безтурботне обстановку, то можна використовувати всі кольори веселки. Щоб не переборщити, «веселку» краще використовувати лише в оформленні стін, або тільки в оформленні меблів (текстилю), а для стін, стелі та підлоги вибрати єдину колірну гаму.

  Короткий опис статті: дизайн кімнати, Дизайн інтер’єру кімнати хлопчика — підлітка Дизайн інтер’єру кімнати хлопчика — підлітка

  Джерело: Дизайн інтер’єру кімнати хлопчика — підлітка, фото, відео, оформлення стін підлоги, меблі і декор | Все про дизайні та ремонті будинку

  Також ви можете прочитати