• Електричний камін

  DimplexFireShop, електрокаміни Dimplex: електричні каміни і портали

  14.09.2015

  Чим гарний електрокамін

  Чому ми продаємо електричні каміни? Відповідь проста: тому що їх купують, уже чимало покупців зробило свій вибір на користь електричного каміна. Дійсно, в сучасній міській квартирі встановити класичний камін не представляється можливим, а електричний камін може вписатися навіть в малогабаритне приміщення.

  Електрокамін несе не тільки декоративну функцію: стандартний електричний камін виробляє не менше тепла, ніж його класичний аналог. Більш того, деякі сучасні електрокаміни мають кілька режимів нагрівання. При цьому в результаті роботи електричного каміна не створюється бруду, гару, золи та попелу. Теплові вентилятори, вбудовані в електричні каміни, рівномірно розподіляють тепле повітря в просторі, прилеглому до электрокамину.

  Якщо електрокаміни такі практичні, чому ж багато остерігаються купувати електричні каміни або відкладають покупку на невизначений термін? Вся справа в упередженому думці, яке склалося у покупців досить давно, коли електрокаміни ще представляли собою коряве, технічно недосконале подобу камінів з дешевим пластиковим імітатором полум’я. Ті часи давно пішли в минуле. Якщо Ви сумніваєтеся, що сучасний електрокамін практично не відрізняється від класичного каміна, просто погляньте на фотографії електрокамінів в нашому каталозі, і переконайтеся самі. Враження, яке справляє електрокамін вживу ще більш реалістично.

  Але це ще не все. Деякі моделі електрокамінів комплектуються дистанційним пультом управління. Спробуйте-ка для порівняння розтопити звичайний камін з допомогою пульта ДУ.

  Купити електричний камін Dimplex з доставкою

  Так за що ж справа? Сміливо набирайте (095) 545-84-26 або (095) 917-81-23 і замовляйте вибраний електрокамін з доставкою. Доставка електрокамінів здійснюється безкоштовно .

  Ще не визначилися з вибором? Зателефонуйте нам і наш менеджер з радістю відповість на всі мучать питання про електрокамінах і, сподіваємося, розвіє Ваші сумніви.

  Короткий опис статті: електричний камін DimplexFireShop пропонує електричні каміни Dimplex. Будь-які електрокаміни Dimplex з доставкою. У нас Ви завжди знайдете електрокамін за смаком. Ціни на каміни Вас приємно здивують. електрокаміни dimplex електричні каміни Dimplex

  Джерело: DimplexFireShop — електрокаміни Dimplex: електричні каміни і портали

  Також ви можете прочитати