• Різне

  Димар для лазні своїми руками, монтаж!

  15.09.2015

  Димар для лазні своїми руками

  Димар – невід’ємний атрибут парильного приміщення, що забезпечує пожаробезопаснос ть, швидкість прогріву, чистоту повітря і низька витрата палива. До влаштування димоходу в лазні слід підходити з усією відповідальністю. адже у разі неправильного монтажу експлуатація споруди буде неможлива.

  Види димоходів

  Правильний вибір конструкції димоходу – це вже половина успіху при облаштуванні лазні. Всі існуючі види можна розділити на дві групи.

  1. Внутрішні димоходи прокладаються всередині приміщення. Серед позитивних якостей таких димоходів варто виділити пожаробезопаснос ть, простоту в монтажі і ремонті, низькі тепловтрати. Можуть встановлюватися як всередині капітальної стіни, так і безпосередньо в споруді за допомогою спеціальних кріплень.

  Увага! Незалежно від обраної конструкції димову трубу потрібно встановлювати вище гребеня мінімум на 50 див.

  Фахівці рекомендують споруджувати димохід всередині будівлі, оскільки так енергія буде витрачатися економніше і не порушиться архітектурний стиль лазні.

  Ключові моменти
  1. Матеріал і форма

  Цегляний димар – самий надійний і безпечний варіант, але його досить важко зробити своїми руками. Більше того, в випадку порушення тяги буде потрібно повторна перекладка, що спричиняє додаткові часові та матеріальні витрати. З цієї причини для парилки краще використовувати більш простий варіант – димар-сендвіч з нержавіючої сталі.

  Цегляний димар

  Увага! Для забезпечення хорошої тяги і мінімального опору руху диму бажано зупинити вибір на конструкції циліндричної форми. Внутрішня поверхня при цьому має бути максимально гладкою – це запобіжить скупчення сажі при експлуатації.

  Не рекомендується використовувати алюмінієві або азбестоцементні труби.

  2. Розміри

  Товщина стінок димоходу повинна становити мінімум 1 мм, переріз – 14 див. Більш того, не можна допускати наявність горизонтальних ділянок довжиною більше 1 м.

  Короткий опис статті: монтаж димоходу Дізнайтеся про димар для лазні своїми руками! Етапи будівництва димоходу для лазні, типові помилки, чищення димоходу своїми руками, фото + відео.

  Джерело: Димар для лазні своїми руками — монтаж!

  Також ви можете прочитати