• Портали для камінів

  Деревяні портали для камінів

  02.10.2015

  Дерев’яні портали для камінів

  Спочатку потрібно визначитися з каміном. Добре, коли стиль і зручність поєднуються в одній моделі: масивний портал з натурального дуба, стилізовані каменем боки, сумісні вогнища і практичні полиці, коли у відкритій моделі каміна є система подвійного допалювання. Але таких камінів не так вже багато і доводиться звертатися за допомогою до фахівців, щоб визначити, який стиль порталів буде підходити під інтер’єр і розміри приміщення, яке підібрало агентство нерухомості .

  Стилістично поділяють на класичні, тобто камінні портали і шаблонні, каміни стилю Hi-tech, які яро висловлюють нові і останні сучасні течії, в даному стилі існує момент для фантазії – їм можна придумати щось свіженьке, не зустрічався раніше, і класичні різьблені каміни, часто зроблені з мармуру у вигляді скульптур, фонтанів і т. д.

  Щоб не помилитися при виборі каміна, потрібно все робити по порядку. По-перше, визначитися з типом топки: відкрита, викладена з шамотної цегли, сталевий, чавунна або ж скляна топка з дверцятами. Є варіант того, що це може бути електрокамін, де функція горіння дров закладена в саму конструкцію топки. Варто відзначити, що при виборі відкритої топки потрібно оповістити агентство нерухомості, яке займеться пошуком відповідного варіанту приміщення.

  Визначившись з основним елементом каміна, можна переходити до оформлення стилю, що сполучається з вашими вподобаннями і самим інтер’єром. Наприклад, камін у бароковому стилі або ж у популярному сьогодні стилі кантрі – облицювання каміна в сільському стилі з дерев’яними балками і диким каменем. Зауважте, що популярний останнім часом стиль кантрі поєднує в собі дерев’яний портал, тобто обрамлення каміна. Це справжнє мистецтво – як правильно і зі смаком підібрати портал з дерева. Найчастіше якісні та цінні портали з дерева робляться вручну з різних сортів деревини: бука, дуба, кедра, червоного дерева, тик, вишня, африканське дерево та ін

  Дерев’яний портал, ідеально підібраний за кольором, формою і розміром створює атмосферу розкоші. Особливо, встановлений камін в квартирі, який відразу ж впадає в очі і зроблений не тільки з екологічно чистих порід деревини, а виконаний з класичних дорогих видів дерева, перерахованих вище. Дубові масиви є бюджетним варіантом, так як схильні до розтріскування, а ось нижні балки якісного дерев’яного каміна повинні бути виконані з щільної структури, наприклад, з африканського дерева. Зовнішній вигляд дерев’яних камінів ні трохи не поступається зовнішньому вигляду камінів з мармуру або будь-якого іншого матеріалу, так як якість, художнє виконання і дизайн дерев’яного порталу змушує відчувати себе комфортно і гармонійно.

  Різьба по дереву в якості прекрасного доповнення до порталу декорує камін і свідчить про хорошому достатку господаря. Престиж, сімейна атмосфера тепла, облицювання каміна, виготовлена з натуральних ресурсів і поєднується з колірною гамою інтер’єру, перетворять ваш будинок. Портали можуть бути ексклюзивними і включати в себе великі дзеркала, виконані в середньовічному стилі.

  Варто пам’ятати, що не можна тримати камін в режимі тління: у закритому стані або при закритій заслінці. І гасити вогонь водою в каміні категорично заборонено. Щоб зберігати камін в чистоті і порядку користуйтеся тільки чистими, сухими і полежавшими близько двох років під навісом. Таким чином, дерев’яні портали і коректне використання самих камінів додадуть будинку, або ж квартирі, витончений смак і незвичайну обстановку.

  Короткий опис статті: портали для камінів Стилістично поділяють на класичні, тобто камінні портали і шаблонні, каміни стилю Hi-tech, які яро висловлюють нові і останні сучасні течії. камін, портал, дерев’яний, оздоблення, агентство нерухомості

  Джерело: Дерев’яні портали для камінів

  Також ви можете прочитати