Декоративний камін в інтерєрі, Стильний інтерєр, Статті, Аура

04.10.2015

Що ще цікавого

Гексаграмма, що описує вашу ситуацію в 2012 році називається Тун-жень, що в перекладі з китайського означає «Рідня» (Однодумці).

Якщо ваше число ГУА – 6, тріграмм вашої особистості Тянь. Її утворюють три суцільні лінії ян.

Реклама
Декоративний камін в інтер’єрі

Декоративний камін в інтерєрі, Стильний інтерєр, Статті, Аура

Прикрасити свій інтер’єр, додавши в нього більше тепла і затишку, хочуть багато людей. У квартирах встановлювати справжні каміни для опалення, в які потрібно підкидати дрова, не дозволяється. Що ж робити тим, хто хоче привнести в свій будинок гарячу енергію вогню?

У цієї проблеми є цілком цивілізоване рішення. Сьогодні практично в кожну кімнату квартири можна встановити декоративний камін. Камін завжди викликає асоціації з вогнем, теплом і затишком, а зараз створюють настільки правдоподібні штучні каміни, що можна навіть почути тріск палаючих дров.

Декоративні каміни традиційно встановлюють у центрі будь-якого простору — топка каміна розташовується всередині стіни, а фасад винесений назовні. Іноді камін виносять разом з топкою за межі стіни. Як правило, подібне рішення використовують, якщо планується зонувати простір. Камін може вдало розділити приміщення вітальні і їдальні або створити окремий відокремлений куточок в межах однієї кімнати. Деякі каміни можуть розташовуватися і на стелі або перебувати на спеціальному подіумі.

Для оздоблення декоративних камінів використовуються абсолютно різні матеріали — МДФ, дерево, керамічна плитка, натуральний або штучний камінь. Пов’язано це з тим, що декоративні каміни мають високий рівень пожежної безпеки.

Декоративні каміни, облицювання яких зроблена з дорогих матеріалів, таких як граніт, малахіт, мармур або вапняк, здатні прикрасити своїм розкішним виглядом інтер’єр будь-якого приміщення. Стильне оформлення має кілька традиційних та інноваційних рішень, які доповнюють будь-яку обрану концепцію.

наприклад, декоративні каміни електричні можуть бути виконані у футуристичному стилі і в стилі хай-тек. Тому є можливість підібрати підходящий камін абсолютно до будь-якого інтер’єру. Камін, оформлений у визначеному стилі, здатний підкреслити індивідуальність класичного стилю, елегантно акцентувати бароковий стиль або стиль рококо, використання каміна в стилі ампір підкреслить аристократичну вишуканість вашого інтер’єру. Декоративні каміни створюють ілюзію витонченості, додають «родзинку», і стають основною деталлю інтер’єру.

Дуже модними останнім часом вважаються скляні каміни. Скло — благородний і дуже цінний матеріал, що володіє магічною властивістю розширювати межі простору і заломлювати потоки світла. Скляний декоративний камін надає інтер’єру легкий і вишуканий акцент прозорості.

Сьогодні скляний камін без диму вважається важливим елементом інтер’єрного декору завдяки своїй светораспределительной здібності. Він служить відмінним способом зонування приміщення, і разом з тим ніяк не порушуючи цілісності сприйняття простору.

Гнучка цінова політика і різноманітність моделей декоративних камінів дають можливість будь-якому покупцеві підібрати підходящий камін.

Однією з різновидів декоративних камінів є фальшкамины. Відсутність функції обігріву зменшує їх вартість. Установка цих камінів проста і не вимагає спеціальних навичок і великих витрат.

Великою популярністю у покупців користуються, також біокаміни. Це каміни, здатні обігрівати за допомогою біопалива, яке має велику тепловіддачу, не димить, не коптить. Стоять біокаміни трохи дорожче інших, але це компенсується величезним вибором моделей.

Декоративний камін може використовуватися і як предмет меблів, так званий камін для ТБ. Крім естетичного задоволення такий камін служить ще і підставкою під побутову техніку (колонки, DVD-програвач тощо). Відмінність цього каміна в тому, що його верхня полиця спеціально посилено для того, щоб тримати більш важкі предмети, а не тільки рамочки для фотографій. В такі каміни вбудовують електричний камін, а також бічні полиці для техніки.

Одним з переваг декоративних камінів є те, що їх можна збирати і розбирати в будь-який час, стільки разів, скільки душі завгодно. Це дає можливість змінювати місце розташування вогнища, при наявності вільного простору.

Камін в будинку — це символ гармонії, затишку і розуміння. Він може просто радувати своєю особливою розкішшю і красою, а може служити місцем вечірніх посиденьок для всієї родини. У кімнаті з каміном однаково приємно зустрічати численних гостей і просто насолоджуватися спілкуванням зі своєю другою половинкою.

Короткий опис статті: декоративні каміни Прикрасити свій інтер’єр, додавши в нього більше тепла і затишку, хочуть багато людей. У квартирах встановлювати справжні каміни для опалення, в які потрібно підкидати дрова, не дозволяється. Що ж робити тим, хто хоче привнести в свій будинок гарячу енергію вогню?

Джерело: Декоративний камін в інтер’єрі — Стильний інтер’єр — Статті — Аура Будинку

Також ви можете прочитати