• Декоративні каміни

  Декоративний камін в інтерєрі . Мистецтво інтерєру

  23.09.2015

  Декоративний камін в інтер’єрі

  Прикрасити свій інтер’єр. додавши в нього більше тепла і затишку можна за допомогою декоративного каміна. Все частіше каміни можна зустріти не тільки в заміських особняках, але і в звичайних квартирах. Оскільки в квартирі встановити справжній камін не дозволяється, можна встановити штучний камін. Тим більше, що зараз створюють досить правдоподібні декоративні каміни, в яких навіть можна почути тріск палаючих дров.

  Тепер декоративний камін є мальовничим акцентом, екзотичної пам’яткою і джерелом тепла.

  Декоративний камін в інтер’єрі

  Декоративні каміни чудово будуть виглядати в центрі, біля стіни або в кутку будь-якого інтер’єру. Маючи камін в центрі інтер’єру, можна вдало зонувати простір. Камін може розділити інтер’єр на вітальню і їдальню зони або створити відокремлений куточок в одній кімнаті.

  Декоративний камін в якості роздільника інтер’єру на зони

  як оздоблення для декоративних камінів використовують керамічну плитку, дерево, штучний або натуральний камінь. У якості більш дорогих матеріалів для обробки камінів застосовують мармур, граніт, малахіт або вапняк.

  останнім часом дуже модними стали скляні каміни. Скляний камін без диму є важливим елементом декору за рахунок рівномірного розподілу світловий здібності. Такі декоративні каміни, за рахунок своєї прозорості здатні розширити межі і стати вишуканим і яскравим акцентом інтер’єру.

  Скляний декоративний камін

  Для різних інтер’єрних стилів можна підібрати і відповідні декоративні каміни. Тому є можливість підібрати камін в класичному стилі. бароко. рококо. кантрі, хай-теке або в сучасному стилі. Весь набір камінних аксесуарів виконується в єдиному стилі і відповідає як самого каміна, так і всьому стилю інтер’єру.

  Декоративні каміни здатні стати родзинкою інтер’єру, створити ілюзію витонченості і стати яскравим акцентом інтер’єру. Можна знайти каміни досить незвичайних форм, наприклад, у вигляді скляного куба або у вигляді телевізора.

  Декоративний камін у вигляді телевізора

  Одним з видів декоративних камінів є фальшкамины. З-за відсутності функції обігріву такі каміни мають меншу вартість, а установка їх досить проста і не вимагає особливих навичок.

  Декоративний фальшкамін в інтер’єрі

  Біокаміни є видом декоративних камінів, які обігрівають за допомогою біопалива, яке не коптить і не димить. Вартість біокамінів кілька висока, щодо інших видів камінів.

  Декоративний біокамін в інтер’єрі

  Існують моделі декоративних камінів, які можна підвішувати до стелі. Це панорамні моделі, які видно з будь-якої точки інтер’єру.

  Декоративний камін в інтерєрі . Мистецтво інтерєру

  Декоративний камін підвішений до стелі

  Декоративні каміни цінуються в першу чергу за те, що їх можна збирати і розбирати стільки разів, скільки вам буде потрібно. При наявності вільного простору це дає можливість змінювати розташування каміна.

  Електрокамін був винайдений недавно. Це сучасна імітація звичайного каміна. По суті, це калорифер, який не тільки імітує полум’я, але і є джерелом обігріву приміщення. Більшість електрокамінів мають термостати, з допомогою яких підтримується постійна температура приміщення. Доступна ціна, простота в обігу і безпека електрокамінів зробили електрокаміни популярними серед споживачів. Багато виробники пропонують широкий вибір електрокамінів будь-якого стилю – від класичних до ультрасучасних.

  Декоративний камін в інтерєрі . Мистецтво інтерєру

  Декоративний електрокамін в інтер’єрі

  Відмінним варіантом, для тих кому не хочеться возитися з розпалюванням, може стати газовий камін. Цей камін працює на пропані або природному газі. Потужність газових камінів з легкістю дозволяє добре опалювати приміщення. Обігрів газового каміна включається кнопкою на каміні або пультом. Дизайн таких камінів досить різноманітний.

  Декоративний газовий камін в інтер’єрі

  Вогонь каміна, навіть декоративного, заворожує людину, допомагає відпочити, розслабитися або просто радувати красою і розкішшю. Ще він зближує людей і може служити місцем приємних посиденьок, як у колі сім’ї, так і друзів.

  Декоративний камін

  Однак пам’ятайте, що декоративний камін має органічно вписатися у Ваш інтер’єр .

  Короткий опис статті: декоративні каміни Прикрасити свій інтер’єр, додавши в нього більше тепла і затишку можна за допомогою

  Джерело: Декоративний камін в інтер’єрі | Мистецтво інтер’єру

  Також ви можете прочитати