• Різне

  Декоративний камін своїми руками, фото-ідеї

  05.10.2015

  Декоративний камін в квартирі — фото-ідеї

  Зробити в квартирі справжній камін досить проблематично, а якщо бути точніше, то практично неможливо, так як для цього необхідно чимало узгоджень та дотримання особливих технічних умов. Крім цього, справжній камін це задоволення не з дешевих і потребує значних зусиль на своє обслуговування.

  Звичайно, справжні каміни, особливо мармурові каміни. це щось приголомшливе і унікальне в дизайні інтер’єру, що не можна замінити ніякими аналогами. Але якщо обставини такі, що справжній камін не можна вписати жодним чином, то доведеться задовольнятися декоративним каміном.

  Декоративний камін своїми руками, фото-ідеї

  Декоративний камін, звичайно, поступається справжньому, але теж здатний створити особливу атмосферу затишку і комфорту у вашому будинку. Особливо, якщо такий камін буде мати цікавий і привабливий дизайн.

  При облаштуванні декоративного каміна можна зупинитися на спорудженні декоративного порталу для свічок або ж обладнати портал електричним каміном (недорогу модель можна знайти в будь-якому спеціалізованому магазині).

  Декоративний камін своїми руками, фото-ідеї

  Найбільш проста конструкція декоративного каміна — каркас з металопрофілю обшитий гіпсокартоном і задекорований (пофарбований, облицьований штучним каменем, обшитий ламиниронными панелями тощо). Звичайно, можна проявити фантазію і зробити щось більш грандіозне. В хід можна пустити дерев’яні бруски, фанеру та інші відповідні матеріали.

  Крім того, можна придбати вже готовий декоративний портал для каміна з мармуру, каменю (штучного або натурального), дерева і т. п. Такі моделі дуже елегантні і гармонійно вписуються в інтер’єр.

  Ми підібрали для вас варіанти декоративних камінів, які неодмінно стануть чудовою прикрасою вашого інтер’єру.

  Декоративний камін своїми руками, фото-ідеї

  Короткий опис статті: декоративний камін своїми руками фото Декоративний камін своїми руками — фото-ідеї. При облаштуванні декоративного каміна можна зупинитися на спорудженні декоративного порталу для свічок або ж обладнати портал електричним камін, декоративного, квартирі, каміна, обшитий, ламиниронными, каменем, панелями, задекорований, конструкція, Декоративний камін своїми руками — фото-ідеї

  Джерело: Декоративний камін своїми руками — фото-ідеї

  Також ви можете прочитати