Декоративний камін своїми руками . Будівництво і ремонт своїми

27.09.2015

Декоративний камін своїми руками

Декоративний камін своїми руками . Будівництво і ремонт своїми

Камін в інтер’єрі завжди стає центром простору, що об’єднує навколо себе всіх членів сім’ї. Палаюче неяскраве полум’я каміна створює неповторний затишок і романтичну атмосферу. Система димоходу зазвичай робиться професіоналами, а його монтаж дорогий і складний. Не всі можуть собі дозволити такі витрати. Але в цій ситуації є вихід – встановити декоративний камін своїми руками.

Імітація палаючого полум’я, яке укладено в красивий портал, нітрохи не менш естетично і ексклюзивно. Портал робиться з МДФ, оздобленій червоним деревом, буком або дубом. Мармур і граніт також використовують для цих цілей, а ось бюджетним варіантом є ДСП або пластик металеві пластини.

Самі декоративні каміни бувають інтер’єрні та опалювальні (з електронагрівачем). Для будівництва опалювального декоративного каміна підійдуть тільки стійкі до теплового впливу матеріали: камінь, цегла.

Для початку для каміна підшукують зручне місце: біля стіни або в кутку, а потім підбирають потрібну модель і відповідний до інтер’єру стиль.

Для монтажу декоративного каміна приготуйте інструменти і матеріали: молоток, цвяхи, будівельний рівень, висок, дерев’яні рейки, плита бетону, цемент, цегла, сталевий лист, колосникова решітка.

• Розміри сталевого листа повинні збігатися з розмірами декоративного каміна. Лист укладається на підлогу і прибивається до нього цвяхами.

• З 20-26 цегли викладається основу і бічні стінки каміна, при цьому вони закріплюються цементним розчином.

• У верхній частині стінок каміна фіксуються рейки і після цього можна починати викладати склепіння.

• Розчин повинен повністю висохнути, тоді можна прибрати рейкову конструкцію.

• З бетонної плити або деревини робиться поличка зверху отриманого каміна.

• В камінному «вогнищі» встановлюється колосникова решітка. Для краси та натуральності можна укласти в камін справжні дрова, але можна і пластикові.

• Проводиться освітлення, лампочка забарвлюється в червоний колір.

• Готовий камін можна обштукатурити або прикрасити осколками фарфору та кольорового скла.

Каміни – це архітектурні споруди і тому можуть належати до різних стилів. Особливу популярність мають декоративні каміни, виконані в класичному стилі або в стилі «кантрі». Вибір залежить від смаків і уподобань господарів, а також від можливості вписати камін у готовий інтер’єр.

Короткий опис статті: каміни своїми руками Камін в інтер’єрі завжди стає центром простору, що об’єднує навколо себе всіх членів сім’ї. Палаюче неяскраве полум’я каміна створює неповторний затишок і романтичну атмосферу. Камін каміна, можна, камін, декоративного, що робиться, можуть, каміни, колосникові, решітка, стилі, цегла, портал, матеріали, Камін, атмосферу, також, рейки, декоративні, членів, завжди

Джерело: Декоративний камін своїми руками » Будівництво і ремонт своїми руками

Також ви можете прочитати