• Електричний камін

  Декоративний камін, продаж, не електрокамін (електричний камін

  29.09.2015

  НЕ ДЕКОРАТИВНИЙ КАМІН — СПРАВЖНІЙ ВОГОНЬ БЕЗ ДИМУ І ПОПЕЛУ (ПОВНА КОМПЛЕКТАЦІЯ)

  Професійний виробник камінів є :

  НОВИНКУ — СПРАВЖНІЙ, ЖИВИЙ, ДОМАШНІЙ ВОГОНЬ

  Це не ілюзія і не електрокамін, а справжні полум’я, яке гріє і чарує.

  Що робить скляний камін таким особливим? Секрет полягає у цьому прекрасному помаранчевому полум’я, танці в скляному циліндрі. Це не зрівняється зі статичним полум’ям свічки або електричного каміна. Такий ефект можна зобразити ніяким зображенням незалежно від його виконання. Це потрібно побачити особисто. Ніщо тут не випадково чи не навмисно. Параметри виробу розроблені як об’єднуючі оптимальні естетичні враження, користю і з максимальною безпекою користувачів.

  Наш схожий на декоративний камін, але подібний традиційного каміну, горить справжнім вогнем, але його можна розглянути з усіх боків. Ці унікальні рішення, так само як і конструкції скляних камінів були запатентовані.

  Всі моделі скляних камінів виготовлені з високоякісних матеріалів, таких як скло високої якості, екзотичне чорне дерево (Венге) з тропічних лісів, скандинавські камені, зберігаються сотні тисяч років льодовиками і, в даний час, алюміній, який є останньою модою так само, як італійський мармур. Простота конструкцій — її сильна сторона, яка, безсумнівно, привертає увагу.

  Наші каміни — ефективний і відносно дешеве джерело енергії. У той час як у традиційних камінах 60% тепла йдуть у трубу, в наших 100% теплової енергії від спалювання біологічного палива залишається в кімнаті. В залежності від встановленого розміру полум’я, 1 літр біологічного палива споживається за 2-5 годин і замінює 3000 вт радіатор.

  Звичайні джерела тепла типу радіаторів або електрообігрівачів зазвичай сушать повітря. В результаті горіння скляних камінів виробляється пар, який збільшує відносну вологість, що є дуже істотним чинником в лікуванні багатьох хвороб.

  Спеціальна структура виробу дозволяє вставляти чашки, містять препарати ароматерапії.

  Спеціальне екологічне біологічне паливо для камінів: В ході горіння біологічнеДекоративний камін, продаж, не електрокамін (електричний камін
  паливо виділяє більше енергії ніж деревина приблизно на 40%. Це зменшує енергетичні витрати – 1л горить протягом 2-5 годин. Теплова енергія, що отримується від згоряння 1 Л дорівнює 5.6 кВ. При згорянні біопалива не виділяється дим або які-небудь інші шкідливі речовини. Згоряння не супроводжується запахом. Виділяються тільки пари води і СО2 – в пропорціях близьких до тих, які містяться в повітрі, видихуваному людьми. Біопаливо є повністю поновлюваним джерелом енергії. Так як виробляється на основі відновлюваної сільськогосподарської продукції. Має сертифікат Національного інституту гігієни. Біологічне паливо рідке і продається в 1л і 5л ємностях.

  Декоративний камін, продаж, не електрокамін (електричний камін

  Короткий опис статті: електричний камін Декоративний камін, продаж, не електрокамін (електричний камін элетро)

  Джерело: Декоративний камін, продаж, не електрокамін (електричний камін элетро), а СПРАВЖНІЙ ВОГОНЬ без диму

  Також ви можете прочитати