:: Декоративний електричний камін

21.09.2015

Декоративний електричний камін

:: Декоративний електричний камін

:: Декоративний електричний камін
У давні часи центральним місцем у будинку був осередок, в якості якого, як правило, виступала піч, яка могла розташовуватися не тільки всередині приміщення, але і, наприклад, у центральній частині заміського комплексу. Сьогодні цю роль виконує декоративний електричний камін. Декоративний електричний камін прийшов на зміну звичайному дров’яного каміна. Нова модель каміна є більш зручною в експлуатації і більш економічною внаслідок економії витрат на його укладання. Електричний камін отримав назву декоративного не з-за того, що облицюванням такого каміна може бути будь-який матеріал, а з-за ілюзорного вогню.

Декоративний електричний камін можна було б порівняти з вентилятором, тільки в даному випадку повітря виявляється теплим і зігріваючим. Не дивлячись на те, що камін не справжній, при цьому абсолютно не втрачається виняткова чарівність каміна. Електричний камін оснащений екраном, який зображає вогонь. У ряді моделей імітація полум’я настільки висока, що здалеку створюється враження, що в будинку розташований справжній дров’яної камін з топкою. Традиційний камін не зовсім витіснений з прилавків. Відбувся поділ каміна на міський і заміський варіант, де електронного каміна була відведена роль світського лева.

Декоративний електричний камін вирішує такі проблеми, як установка димоходу, яка можлива тільки за умови розташування квартири на останньому поверсі, отриманні дозволу на його монтаж. Крім того, будівельні роботи досить складні і тривалі. Тоді як установку декоративного каміна можна було б порівняти з придбанням телевізора. Для його роботи потрібно всього лише підключити камін до розетки. Такий камін легко піддається демонтажу. Зрозуміло, що камін з димоходом не перенесеш в іншу кімнату. Також виникають такі проблеми з натуральним каміном, як неправильна установка, яка може призвести до виникнення ефекту зворотної тяги та заповнення приміщення димом.

Декоративний електричний камін не має ні диму, ні запаху, на гарі. Такий камін має тільки кілька режимів нагрівання. Яким чином працює електрокамін? Камін утворює повітряний потік, який рівномірно поширюється по всій кімнаті при невеликій швидкості, розподіл здійснюється знизу і поступово, плавно досягає верху. Електричні вогнища останнього покоління виглядають дуже реалістично. Електрокаміни можна розділити на кілька видів, які будуть відрізнятися один від одного по ряду конструктивних особливостей. Перший вид, який встановлюється впритул до стіни, — камін з декоративним порталом.

:: Декоративний електричний камін
Другий камін розміщується окремо. Третій тип — каміни-кошики, які також можуть стояти окремо від стіни, схожі на металеві корзини. І, нарешті, четвертий можливий варіант — каміни, призначені для кабінетів, відрізняються своєю компактністю і вбудовувані в стіну. Об’єднуючим моментом цих моделей є імітація решітки, імітацію камери згоряння палива, справжні декоративні шматочки вугілля або дров. В залежності від виробника буде відрізнятися зовнішня форма каміна і характер ілюзорного вогню. Матеріалом для виготовлення штучного палива служить штампована пластмаса.

Камін може відтворювати одне з двох зображень, до яких відносять зображення полін, які виглядають підлозі згорілими, або розсипані деревні вугілля. Також можна вибрати між кількома стадіями догорання дров — ті, які тільки почали горіти, і ті, які знаходяться в стадії розпаду і тління. Останнім досягненням виробників вважається полум’я, яке розташоване в глибині за дровами і виглядає, як справжнє — це свого роду 3D зображення. Щодо регульованих можливостей каміна, то до них можна віднести можливість керування яскравістю полум’я, а також швидкістю його горіння.

Короткий опис статті: електричні каміни Як зробити мікроклімат будинку більш комфортним. Каталог організацій Саратова, які займаються монтажем систем опалення, вентиляції, які торгують радіаторами опалення, газовими котлами, конвекторами, кондиціонерами, спліт-системами і інший теплотехнікою. погода саратов,опалення,опалення будинку саратов,газові котли,опалювальні котли,опалювальні системи саратов,обігрівачі,радіатори,теплі підлоги саратов,кондиціонер,кондиціонер,спліт система охолодження,іонізатор повітря,зволожувач повітря,саратов

Джерело: :: Декоративний електричний камін

Також ви можете прочитати