• Електричний камін

  Декоративний електричний камін в інтерєрі

  30.09.2015

  Декоративний електричний камін в інтер’єрі

  Декоративний електричний камін в інтерєрі
  Камін – будь то в заміському особняку, в міській квартирі або в респектабельному офісі створює особливу атмосферу затишку і тепла. Однак установка традиційного каміна не завжди буває доцільною: займаючи площу, чималі габарити і можливі проблеми з пожежною безпекою перешкоджають його встановлення. Відмінною альтернативою традиційного каміну служить електричний камін. Він стане відмінним елементом інтер’єру і дозволить насолодитися світлом і теплом домашнього вогнища. Поговоримо про електрокамінах з декоративними порталами, як про самому яскравому представнику цих елементів дизайну. Саме можливості електрокамінів з порталами в дизайні і зміну приміщень сьогодні практично безмежні.

  Зміст

  Декоративний електричний камін: переваги

  Електрокамін з порталом має ряд функціональних переваг:

  • Легкість і доступність експлуатації;
  • Немає необхідності в тривалому проектуванні;
  • Безпека використання;
  • Відсутність димоходу і спеціальної вентиляції;
  • Естетичне та психологічне задоволення від споглядання полум’я;
  • Ціна істотно нижче (більше п’яти разів), ніж на традиційні каміни.

  Декоративний електричний камін в інтер’єрі

  Сучасні електрокаміни являють собою справжні витвори мистецтва. Їх витонченість, висока економічність, ефект реального полум’я, простота використання підкорила як дизайнерів, так і користувачів. Підбір електричного каміна з порталом – справа нехитра, ви з легкість уникнете всіх тих труднощів, з якими зіткнулися б власники традиційних камінів. Вам не доведеться витрачати час на пошук необхідного простору і довгі виміри, не доведеться дихати гаром і кіптявою у разі невдалої установки. Розділяють дві основні групи електрокамінів: електрокаміни в класичному стилі, яким властиві масивні форми і наявність безлічі деталей і каміни в стилі Hi Tech, характеризуються лаконічністю і чіткістю ліній. Вибираючи потрібний саме вам стиль, не забувайте, що електрокамін відображає образ думок власника. Безумовно, ми перерахували далеко не всі види стилів: модерн і рустикальний, пейзанский і готичний – все це ви знайдете у відповідних каталогах декоративних електричних камінів з порталами.

  Як правило, при виборі електричного каміна необхідно керуватися фактурою і кольором порталу. Професійні дизайнери настійно рекомендують звертати особливу увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Портали виготовляються з натуральних матеріалів — деревини або мармуру. але іноді виробники прагнуть зменшити ціну каміна і виробляють портали з фарбованої пластмаси або гіпсу.

  Декоративний камін: правила вибору

  Вибір розміру електрокаміна визначається розміром приміщення. Для невеликої кімнати підійде камін невеликих розмірів, а у великих приміщеннях компактних форм краще уникати;

  При виборі порталу, зверніть увагу на поєднання його по фактурі і кольору зі стоїть у приміщенні меблями;

  Намагайтеся уникати купівлі каміна схожої колірної гами зі стінами кімнати. Тут краще зіграє різкий контраст;

  Не економте на рамці обігрівача, адже саме цей елемент дозволяє максимально розкрити вибраний стиль в дизайні.

  Декоративні електричні каміни: виробники

  Серед основних сучасних виробників електричних камінів з порталами можна назвати американський бренд ClassicFlame, англійська компанія CLEN DIMPLEX, відома фірма EWT DINAMICS з Німеччини. Ці компанії постійно удосконалюють технології виробництва і зовнішній вигляд камінів, з кожною новою моделлю грань між традиційним і електричним камінами поступово стирається.

  Короткий опис статті: електричний камін Електричний камін в інтер’єрі квартири або будинку, характеристики, правила вибору електрокаміна декоративний електричний камін інтер’єр вибір характеристики

  Джерело: Декоративний електричний камін в інтер’єрі

  Також ви можете прочитати