• Різне

  Декоративні каміни в квартирі їх види. Каміни в інтерєрі квартири фото.

  24.09.2015

  Каміни в інтер’єрі квартири. Декоративні каміни в квартирі фото їх види.

  Сьогодні дуже популярні заміські будинки і котеджі. Багатьом до душі власний сад з наливними яблуками, неспішні прогулянки по лісу, річка, луг поруч і довгі зимові вечори біля каміна. Однак, принади заміського життя не всім по кишені. Хоча створити комфорт у себе в міській квартирі цілком можливо.

  Та навіть така неймовірна річ, як камін, цілком впишеться в її інтер’єр. Але з самого початку приготуйтеся подолати деякі труднощі, тут і узгодження на установку каміна (потрібно не у всіх випадках), його вибір і придбання, ну і звичайно, якщо ви захочете натуральний камін з цегли виникає запитання, як скласти камін своїми руками.

  Як підготуватися до будівництва каміна в квартирі.

  Будівництво каміна і його установка в міській квартирі передбачає створення спеціального проекту та затвердження у відповідних інстанціях. Згідно чинного законодавства, власники квартир на останніх поверхах багатоквартирного будинку користуються правом облаштування камінів. При цьому обов’язково наявність автономного димоходу. Під це правило підпадають квартири в «сталінках», в яких для опалення колись використовувалися пічки-буржуйки, і при їх будівництві спочатку проектувався спеціальний димохід, йде від нижнього поверху до самого даху.

  Якщо ви спроектируете свою димохідну трубу таким чином, що дим не буде потрапляти в загальну вентиляційну систему багатоквартирного будинку, цілком можливо, частина каміна вже у вас в кишені. Вірніше, в квартирі.

  Декоративні каміни в квартирі їх види. Каміни в інтерєрі квартири фото.

  Ще один важливий фактор. Вага каміна немалий, в середньому досягає однієї тонни, тому, спочатку необхідно прорахувати, чи витримають таке навантаження плити між поверхами. Також у приміщенні повинно бути повітря, тому сучасне поголовне захоплення металопластиковими вікнами в цьому випадку створює деякі незручності.

  До того ж, установка каміна, облицювання та послуги обійдуться в кругленьку суму. Але альтернатива є завжди. І в цьому випадку варто звернути увагу на штучні каміни в інтер’єрі квартири. Сьогоднішній ринок пропонує такий вибір камінів різних моделей і видів, що можна й розгубитися.

  Види декоративних камінів для квартири і красиві каміни в інтер’єрі фото.

  Наприклад, електричний камін може зімітувати справжній. якщо вміло підібрати обробку. До того ж, він добре прогріває приміщення. Такий тип камінів не потребує отримання дозволів на встановлення та реконструкції квартири з обов’язковим урахуванням норм чинного законодавства. Димар також не потрібно. А споживана потужність не більше двох кіловат, як і у звичайного електрочайника або праски.

  Декоративні каміни в квартирі їх види. Каміни в інтерєрі квартири фото.

  Вам не потрібно відводити додаткове приміщення під дров’яної склад, не потрібно наймати пічника для періодичного чищення димоходу, переживати з приводу шкідливого впливу на здоров’я дітей продуктів згоряння. До того ж, такий камін неймовірно простий у використанні – досить натиснути кнопку пульта. Деякі моделі настільки невеликі, що не викликають складнощів при транспортуванні, наприклад, на дачу.

  Як варіант, можна подумати над купівлею газового каміна. Замість дров його роботу забезпечує звичайна газова пальник, а трубу можна вивести у вікно, тут спеціального димоходу не потрібно.

  Декоративні каміни в квартирі їх види. Каміни в інтерєрі квартири фото.

  Однак, вам потрібно буде отримати дозвіл в газовій службі, відповідно, збільшиться обсяг споживаного газу і, можливо, тариф. І ще одне але – газові каміни, за нормами, не дозволяють встановлювати у багатоповерхівках, починаючи з 10 поверху і вище.

  декоративні каміни в квартирі. які виробляють «холодний вогонь». Цей вже точно не створить жодних проблем з погодженнями та переплануванням. Однак звертайте увагу на декор, адже у самої дешевої моделі дизайн може виявитися так собі. Чим примітні такі каміни? Ці каміни відмінно виглядають в інтер’єрі квартири, їх можна прикрасити оригінальним підсвічуванням, вмонтувавши багатобарвні або миготливі світлодіоди, розташувати декоративні свічки, квіти, камінці, черепашки, та все, що душі завгодно, була б фантазія в порядку.

  Красиві декоративні каміни в інтер’єрі фото:

  Декоративні каміни в квартирі їх види. Каміни в інтерєрі квартири фото.

  Короткий опис статті: фото камінів в квартирі Сьогодні подивимося на красиві каміни в інтер’єрі квартири, розберемо їх види і можливість установки декоративного каміна (дров’яної, газовий, інтер’єрний) у звичайній квартирі багатоповерхового будинку. Представлені ціни та фірми виробники камінів. декоративні каміни в квартирі
  каміни в інтер’єрі квартири
  каміни в інтер’єрі фото

  Джерело: Декоративні каміни в квартирі їх види. Каміни в інтер’єрі квартири з фото.

  Також ви можете прочитати