• Декоративні каміни

  ДЕКОРАТИВНІ КАМІНИ, своїми руками!, Реальні бізнес-ідеї

  13.09.2015

  Виготовлення декоративних камінів

  Здраствуйте! Дуже довго розмірковував, писати ідею — виготовлення камінів, буде вона цікава чи ні? Але моє суто особиста думка, що перспективний напрямок. Взимку цього року було достатньо часу, щоб зайнятися, але не було «здоров’я» (повторюся я не пенсіонер :))), мені 24). Тому раніше наступної зими часу напевно не буде здійснити цей бізнес проект.

  Як завжди, досить довгий вступ. Мені іноді поговорити, так «медом не годуй» :)))

  Отже, я пропоную Вашій увазі виготовлення обрамлення для електричного каміна.

  Думаю все бачив і мають уявлення, що таке електричний камін? Грубо кажучи коробка розміром 50 на 60 см і глибиною 20-30 см

  На жаль картинок і фотографій, що конкретно будемо робити і як буде виглядати у мене немає. Доведеться повірити на слово :))) Ось приклад форми, але обробка буде інша.

  ДЕКОРАТИВНІ КАМІНИ, своїми руками!, Реальні бізнес-ідеї

  Виготовляємо каркас нашого «каміна» з гіпсокартону або OSB з допомогою профілів на основі картинок і розміру електричного каміна.

  Потім зверху — «столещница». Її можна зробити, приклеївши плитку (можна будь-яку або гранітну) або замовивши столещницу у виробників штучного каменю (з поліефірних смол і наповнювачів).

  Сам камін, обклеюємо піщаником (видів дуже багато), можна нарізаним, товстим, тонким і т. д. Все залежить від Вашої фантазії. Можна потім покрити лаком чи пофарбувати з балончика (золото, бронза).

  Також можна дабавлять елементи ковки.

  За цінами постараюся з орієнтувати:

  Витрати на матеріали від 500 до 1500 грн + робота (якщо не самі будете робити)

  А продавали знайомі за 4000-5000 грн. під замовлення. Але як насправді у Вас вийде, навіть БОГ не підкаже. Тому пробуйте, експерементуйте.

  ДЕКОРАТИВНІ КАМІНИ, своїми руками!, Реальні бізнес-ідеї

  Фотки камінів, що я виклав, ЦЕ ЕСКІЗИ (форма). Зовнішній вигляд буде абсолютно іншим і крутіше.

  Удачі! Якщо сподобалася стаття не забувайте підписатися на RSS — передплату і залишати свої коментарі. Спасибі.

  Короткий опис статті: декоративні каміни Допомога і підтримка починаючих і діючих підприємців. Тут Ви знайдете інформацію для створення бізнесу, ідеї, розрахунки, коментарі і застереження бізнес ідеї, реальні бізнес-ідеї, що працюють бізнес ідеї, ідеї +в малому бізнесі бізнес ідеї 2010, кращі бізнес ідеї, готові бізнес ідеї, ідеї приватного бізнесу

  Джерело: ДЕКОРАТИВНІ КАМІНИ — своїми руками! — Реальні бізнес-ідеї

  Також ви можете прочитати