• Різне

  Декоративні каміни своїми руками . Дизайн інтерєру

  30.09.2015

  Декоративні каміни своїми руками

  Оголошення

  Спробуємо спорудити декоративний камін своїми руками. Адже сьогодні камін користується популярністю так само, як за часів середньовічних замків та пишних палаців. Часто весь декор створюється навколо каміна, тому що він, як магніт, притягує до себе, не тільки даруючи тепло та комфорт, але і доставляючи справжнє естетичне задоволення. Декоратори пропонують різноманітні форми камінів від простого прямокутника в стіні, «сільських камінів» до парадних моделей в стилі XVIII століття. Адже сьогодні всі стилі мирно співіснують в інтер’єрах, які створені по смакам своїх, часом дуже екстравагантних, господарів.

  Оздоблювальні матеріали — мармур, дерево, камінь і цегла. Розміщують каміни не тільки у вітальні, але навіть у ванній кімнаті. Звичайно ж, краще всього, щоб камін був не лише предметом декору, але мав і практичне застосування. Але якщо цього досягти неможливо, то можна поступити як Тато Карло і намалювати вогнище самим. Якщо ви вкладете в неї душу, він буде зігрівати не менше, а може бути, і більше справжнього вогню:

  «Але красивий вогнище, і вогонь у вогнищі, і казанок, киплячий на вогні, були не справжні — намальовані на шматку старого полотна. — Навіщо, синку, ти хочеш здирати зі стіни таку прекрасну картину? У зимовий час я дивлюся на неї і уявляю, що це справжній вогонь і в казанку справжня бараняча юшка з часником, і мені стає трохи тепліше».

  Найпростіший декоративний камін можна зробити з ДВП і фанери. Розмір і форма його будуть залежати від розміру приміщення, обраного стилю і польоту фантазії господаря. Умовно камін можна розділити на три частини.

  Передня, зроблена з ДВП, складається з рами і приклеюються до неї бічних панелей. Верхня — камінна полку теж зроблена з ДВП і двох поперечок для кращого кріплення. Задня частина — фанерний ящик, який прикріплюють до передньої частини каміна. Варіанти подальшого декору можуть бути найрізноманітнішими.

  Ви можете декорувати камін під темне дерево або заґрунтувати його білою фарбою, потім пофарбувати жовтої, наносячи її на білу «сирим по сирому», прикрасити ліпниною з пінопласту або гіпсу. При бажанні додати старовинну чавунну решітку і т. д.

  Також можна декорувати камін під цегляну або кам’яну кладку. Бачите — зробити декоративний камін своїми руками виявляється не так вже й важко!

  Короткий опис статті: каміни дизайн Весь декор створюється навколо каміна, тому що він, як магніт, притягує до себе, даруючи тепло і комфортВ декоративні каміни своїми руками

  Джерело: Декоративні каміни своїми руками | Дизайн інтер’єру

  Також ви можете прочитати