• Декоративні каміни

  Декоративні каміни для квартири, біокаміни

  29.09.2015

  Декоративні каміни для квартири, біокаміни

  Електричні каміни, перш за все, призначені для створення гарного інтер’єру. Вони можуть відмінно імітувати затишок домашнього вогнища. Функцію обігріву такі каміни, як правило, або зовсім не мають, або вона відходить на другий план. Декоративні каміни можна назвати чудово підходять для міських квартир, заміських будинків, ресторанів, офісів.

  При установці електрокаміна не існує необхідності в наявності димоходу, завдяки чому значно спрощується його монтаж, а також знижуються супутні витрати. Для різних моделей електрокамінів передбачається можливість їх монтажу на стіні або на підлозі, що можна без всяких сумнівів віднести до позитивних якостей. Крім того, перевагою цих камінів можна назвати простоту в експлуатації і відсутність необхідності в заготівлі дров або іншого виду палива.

  Декоративні каміни для квартири, біокаміни
  Завдяки великій різноманітності моделей камінів можна підібрати саме той електрокамін, який буде повністю відповідати всім Вашим побажанням. Досить реалістично сучасні електрокаміни імітують справжнє полум’я і звуки горіння дров. Також вони мають різні режими опалення, а управляти ними нерідко можна і дистанційно за допомогою пульта.

  Фальш-камін — цей декоративний камін використовується тільки в якості декоративних елементів дизайну, а приміщення, в якому встановлюють, він не обігріває. За рахунок відсутності опалювальної функції конструкція каміна є дуже простий, що значним чином впливає на ціну в бік її зменшення. Крім того, простота конструкції позитивним чином позначається на різноманітності моделей. Вони настільки прості, що в разі необхідності можуть без особливих зусиль легко збиратися або розбиратися. Установка цього елементу декору можлива практично в будь-якому місці. Іноді фальш-каміни мають кілька зон, які використовуються як полки.

  Біокаміни

  Ще один представник декоративних камінів —Декоративні каміни для квартири, біокаміни
  біокаміни. Порівняно з описаними вище видами камінів, цей вид має великі переваги. Наявність функції опалення є одним з таких переваг. В даному випадку застосовується біопаливо, виділяє при згорянні значну кількість теплової енергії, і має високий показник коефіцієнта корисної дії (ККД). Дим, сажу або кіптява таке паливо не виділяє. Купуючи біокамін, Ви зможете насолодитися теплом справжнього полум’я, яке не можна замінити нічим. Регулювати полум’я в таких камінах можна в залежності від власних побажань. Дуже великий вибір варіантів ціни і виконання дозволить навіть самому вимогливому дизайнерові або покупцеві підібрати підходящий камін. Мабуть, єдиним мінусом є те, що, порівняно з іншими варіантами камінів, вартість такого виду каміна буде вище.

  Як ми переконалися, у кожного каміна є свої переваги і свої недоліки. Який саме камін для себе вибрати, вирішувати виключно Вам. Правильно зробити вибір набагато легше, якщо зважити всі «за» і «проти» різних моделей і порівняти їх між собою.

  Короткий опис статті: декоративні каміни Декоративні електрокаміни для створення гарного інтер’єру, домашнього тепла і затишку! декоративні електрокаміни

  Джерело: Декоративні каміни для квартири, біокаміни

  Також ви можете прочитати