• Декоративні каміни

  Декоративні каміни . Chudopredki.ru, Дитина і діти, вагітність

  14.09.2015

  Декоративні каміни

  Чудовою прикрасою будь-якого приміщення є камін. У заміських будинках, де дозволяє місце і можливості, можна розвернутися і дати волю своїй фантазії. А ось в квартирі справжній камін встановити не можна. Проте дизайнери придумали чудовий вихід — установка декоративного каміна, який буде імітувати горіння і створювати відчуття тепла і затишку.

  Декоративні каміни можна придбати в готовому бачивши магазині, а можна виготовити своїми руками.

  Розглянемо докладніше, як робляться декоративні каміни своїми руками.

  Декоративні каміни . Chudopredki.ru, Дитина і діти, вагітність

  Слід взяти приблизно 20 штук цегли рівного і красивого, добре обпаленої цементно-вапняний розчин, лист зі сталі, який буде ізолюючим шаром між підлогою і самим каміном, кельма, рівень, висок. Спочатку слід прибити сталевий лист до підлоги (його розміри повинні відповідати довжині і ширині майбутнього каміна).

  Після цього на сталевому аркуші робиться настил з цегли і викладаються бічні стінки. При виконанні роботи слід дотримуватися обережності, не забрызгивать цегла розчином, перевіряти схилом і рівнем рівність, вертикальні і горизонтальні площини кладки.

  Після виконання кладки на верх конструкції укладається мозаїчна, мармурова або бетонна плита. Якщо на цегляній кладці є огріхи, то її можна обштукатурити і пофарбувати або обкласти декоративним каменів — як підкаже фантазія. Ідеї можна почерпнути в інтернеті, ввівши запит «декоративні каміни фото ».

  Дуже важливий момент виконання каміна — «топка». У неї встановлюється колосникова решітка виготовлена зі сталевих стрижнів, укладаються поліна. Щоб імітувати горіння, необхідно підвести до «топці» освітлення. «Топку» можна закрити затемненим склом, в цьому випадку відчуття горіння буде більше.

  Якщо Вам сподобався наш сайт, висловіть своє «спасибі»

  натисканням кнопочки нижче.

  Короткий опис статті: декоративні каміни Чудовою прикрасою будь-якого приміщення є камін. У заміських будинках, де дозволяє місце і можливості, можна розвернутися і дати волю своїй фантазії. А ось в квартирі справжній ками декоративні каміни своїми руками, декоративні каміни фото, камін

  Джерело: Декоративні каміни » Chudopredki.ru — Дитина і діти, вагітність, пологи, батьки

  Також ви можете прочитати