Електричний камін

Декоративні електричні каміни, ідеальне рішення для квартири

21.09.2015

Декоративні електрокаміни
Декоративні електричні каміни — стильні і безпечні прилади для вашого будинку

Ви задумалися над купівлею електрокаміна? Вітаємо, це дійсно варте придбання, про яке ви не пошкодуєте ні наступного дня, ні через роки.

Затишок, комфорт і задоволення, яке дарують декоративні електрокаміни безцінні. Існує два види декоративних камінів, які несуть різні функції: інтер’єрну і опалювальну.

Мета першого зробити ваш інтер’єр більш вишуканим, розкішним, пишним. Такий камін може бути виготовлений з різних матеріалів і його сміливо можна віднести до досить бюджетним домашнім придбань.

Другий тип каміна — більш популярний серед покупців.

Це легко пояснити, адже вам, напевно, захочеться не тільки милуватися каміном, але і отримувати від нього практичну користь: обігрівати приміщення, зігріватися в зимові вечори.

Електрокаміни нашої торгової марки виконують відразу обидві ці функції — вони обігрівають і прикрасять ваш будинок: в нашому асортименті є електрокаміни з пором і ефектом диму .

Керувати декоративним каміном — простіше простого!

Декоративні електрокаміни самі по собі є абсолютно безпечними в технічному плані побутовими виробами. Для того, щоб почати роботу, необхідно просто активувати ваш камін до мережі.

Як правило, в роцессе роботи електрокаміни не створюють шуму, виняток становить тільки легкий і приємний звук, що імітує потріскування дров. Така опція передбачена в багатьох сучасних моделях.

не Можна не відзначити, наскільки красиво і реалістично виглядає полум’я в электроочаге. Воно приймає дивні, химерні форми. Милуватися на таке полум’я — одне задоволення.

Власники електрокамінів відзначають, що вони вже давно перестали відчувати різницю між імітацією і справжнім полум’ям, настільки органічно і натурально воно виглядає.

Обрамлення для електрокаміна: зустрічають по одягу

Електричний камін невіддільний від свого обрамлення — порталу, якій крім декоративної і естетичної, служить практичним цілям.

Обрамлення для електрокаміна може бути виготовлена з різних матеріалів. Більшість порталів для електрокамінів виконується з дерева, МДФ або ДСП.

Існують також більш дорогі моделі електричних камінів, для виробництва яких використовуються наступні матеріали:

  • дорогою декоративний камінь, наприклад, мармур
  • литтєвий мармур
  • кварцовий пісок;
  • мармурова крихта, а також всілякі барвники і смоли.

Сьогодні виробники пропонують своєму споживачеві таке величезна кількість цікавих і оригінальних моделей декоративних електрокамінів, що очі розбігаються від такої різноманітності.

В нашому каталозі элеткрокаминов представлені найбільш естетичні та сучасні електрокаміни, які обов’язково припадуть до душі людям з тонким відчуттям стилю. Такі каміни неодмінно принесуть масу позитивних емоцій і принесуть величезне естетичне задоволення своєму власникові.

Короткий опис статті: електричний камін Ви задумалися над купівлею електрокаміна? Вітаємо, це дійсно варте придбання, про яке ви не пошкодуєте ні наступного дня, ні через роки. Декоративні електричні каміни електрокаміни

Джерело: Декоративні електричні каміни — ідеальне рішення для квартири

Також ви можете прочитати