• Декоративні каміни

  Декоративне оформлення каміна

  20.09.2015

  Декоративне оформлення каміна

  Камін – мрія кожного господаря. Найчастіше камін встановлюється вже «готове» приміщення і ваші уявлення про красу і затишок камінної зони повинні створити для нього певний «центр тяжіння»

  Декоративне оформлення каміна

  Камін — висока класика

  Кожен будинок, наповнений теплом і світлом від палаючого каміна, стає якимось особливо привабливим. Часом створюється враження, що в будинку, де є камін, немає місця різних чвар і сварок. Почасти це саме так.

  Кожен камін – індивідуальність, з якою не можна не рахуватися. І оформлення каміні не менш важливо, ніж його установка.

   Камін в класичному інтер’єрі. Елегантна класика завжди знайде своє місце в декоруванні камінів. Над таким каміном доречно розмістити настільні лампи. дзеркала, картини. Такі каміни доречні в віталень, їдалень або кабінетах. Стіну, де розташований камін можна оформити окремо від всього приміщення – зробити акцент на камінній зоні. Каміни в дусі неокласицизму не передбачає строгих правил. За основу беруться традиційні елементи, які відмінно поєднуються з сучасним оформленням стін і меблів. Досить кількох історичних реплік, і камін в дусі неокласики буде гармонійно виглядати навіть в кімнаті невеликих розмірів. Камін в стилі «кантрі» — найбільш підходящий варіант оформлення для заміського будинку. Якщо дозволяє простір, добре організувати камінний зал з інтер’єром «мисливського будиночка», в такому випадку більш доречно помістити камін у кутку. Камін в стилі кантрі – це «чоловічий» камін з масивної конструкцією, яка виступає із стіни. Ідеальне поєднання – колекційне зброю, мисливські трофеї та ковані вироби. Стиль модерн – це стиль срібного століття з химерними вигинами ліній. Декор для такого каміна під силу виключно професійного художника-дизайнера. Камін в сучасному інтер’єрі. Сучасний інтер’єр – це всі стилі, найбільше безліч оздоблювальних матеріалів і готові рішення. Мінімалізм, хай-тек, лофт — лаконічний стиль. Відповідно оформлення каміна передбачає мінімальну обробку. Акцент робиться на відкритий вогонь або форму каміна. Фальш-каміни. Якщо в силу технологічних особливостей житла ви не можете обзавестися справжнім каміном, тоді можна придбати портал і оформити його у відповідністю зі стилістикою вашого приміщення. Зсередини можна встановити вази, свічки. поліна або декоративні дзеркала.

  Короткий опис статті: декоративні каміни Камін – мрія кожного господаря. Найчастіше камін встановлюється вже «готове» приміщення і ваші уявлення про красу і затишок камінної зони повинні створити для нього певний «центр тяжіння» оформлення каміна

  Джерело: Декоративне оформлення каміна

  Також ви можете прочитати