• Різне

  Дарина, це… Що таке Дарина?

  20.02.2017

  Дар’я це:

  Похідні: Дарьюшка; Даруючи (Дарунка); Дарюха; Даринко; Дарена; Дарина; Даруня; Дареха; Дареша; Даша; Дашуля; Дашуня; Дашура; Дашута; Дашуха; Даня.

  Іменини:

  1 квіт. 4 квіт. 17 серп.

  Словник особистих імен .

  ДАР’Я

  Жіночий варіант імені перського царя Дарія. У перекладі з древнеперсидского — «переможниця».

  Дівчинка Даша в дитинстві часто командує своїми однолітками в іграх. Вона смышлена, імпульсивно у вчинках. Може швидко навести порядок серед дітей і навіть побитися із забіяками. Не виносить самотності, любить галасливі і веселі ігри. Але Дарина проводить час не лише в забавах, а й багато допомагає матері у веденні домашнього господарства. Вона привчена до організованості і наполегливості. Всі книги і зошити складені у порядку. Вчиться непогано, але довго сидіти за уроками не може, їй не вистачає посидючості та працьовитості. Виручає її природна кмітливість і гарна пам’ять. Однокласники побоюються її їдких зауважень. Вчителі бачать у ній помічницю, але громадською роботою займається без бажання і намагається ухилитися від неї.

  Дар’я добре шиє і в’яже, вміє зі смаком одягатися. Косметикою не зловживає. Найбільше їй підійде робота журналіста, психолога, страхового агента.

  Вступаючи в шлюб, Дар’я вважає, що спільне життя має починатися «з нуля». Всі дошлюбні захоплення, романи, прихильності повинні бути викреслені. Для сімейного життя береться тільки те, що дозволить їй і чоловікові почувати себе щасливими. Дарина відразу починає ладити з усіма родичами чоловіка, запрошує їх у гості. Любить займатися домашнім господарством. Її пристрасть — це всілякі варення, соління та консервування. Береже самолюбство чоловіка і при сторонніх всіляко уникає робити йому критичні зауваження.

  Дар’я знайде щастя в шлюбі з Олександром, Антоном, Іваном, Євгеном, Сергієм, Юрієм. Життя може не скластися в шлюбі з Олегом, Семеном, Федором, Філіпом, Олексієм.

  50 популярних імен і їх тлумачення .

  Короткий опис статті: Дар’ї

  Джерело: Дарья — це… Що таке Дарина?

  Також ви можете прочитати