• Різне

  Чим відмити фугу з плитки, очищення плитки від затірки

  20.02.2017

  Останній штрих облицювальних робіт: відмиваємо фугу

  Чим відмити фугу з плитки, очищення плитки від затірки

  Коли плитка укладена і забиті всі шви, залишається прибрати патьоки затірки. Як видалити фугу між плиток, щоб не пошкодити ненароком кераміку? Без знання секрету висока ймовірність псування акуратної роботи укладальника, і тоді всі праці можна вважати марними. Якщо ви замовляєте послугу облицювання «під ключ» у професійного дизайнера з власної бригадою майстрів, очистити плитку від фуги працівники повинні за договором.

  Але для людей, які мають сміливість і бажання виконати деякі роботи з облицювання плиткою самостійно. ми розповімо, як прибрати фугу з плитки.

  Видалення затірки поруч зі швами плитки

  Чим відмити фугу з плитки, очищення плитки від затірки
  1. Бабусин спосіб як очистити плитку від затірки — змочена водопровідною водою ганчірка або губка. Нею необхідно круговими рухами, обережно водити з засохлою масі затірки, збільшуючи зусилля, якщо вона не піддається.

  Нехай цей спосіб не здається ефективним, однак варто уникати спокуси взяти металеву щітку або скребок. Якщо вам не вистачає терпіння терти плитку мокрою ганчіркою і ваш розум гарячково шукає, ніж видалити фугу з плитки швидше, візьміть щітку з полімерної щетиною.

  2. Чищення плитки спеціальними складами

  Якщо затірка все ж піддається слабо або сильно засохла, візьміть кислотомісткий очищувач. Ці кошти використовують у нерозведеному вигляді, обов’язково в рукавичках і при широко відкритому вікні. Кислотний очищувач акуратно наноситься на заюшену фугою поверхню плитки і залишається приблизно на 5 хвилин. Потім щіткою або губкою потрібно круговими рухами відтерти надлишки затірки з поверхні плитки і ретельно вимити її водою. Повторювати цю процедуру зазвичай потрібно кілька разів, як правило, по одній чищенні щодня протягом трьох днів.

  3. Механічний спосіб видалення фуги

  Буває, що і кислоти не допомагають видалити фугу. Чим відмити фугу з плитки в цьому випадку? На допомогу приходить дриль з алмазним диском або конусом. Дуже обережно пробуйте видаляти фугу в менш помітних оку місцях. Якщо працює і плитка не страждає, рухайтеся далі.

  Можна взяти молоток зі стамескою і прибирати надлишки фуги з їх допомогою. Працюючи, не забудьте надіти захисні окуляри.

  Після механічного видалення фуги з плитки, ретельно вимийте її водою.

  4. Хімічні засоби для чищення плитки від затірки:

  • Чим відмити фугу з плитки, очищення плитки від затірки
   Deterdek
   — очисники, що містять кислоти, що не дають шкідливих парів. Засобами цієї марки відмивають будівельну бруд, кольорові затирання поруч зі швами, плитковий клей, вапняні відкладення. Засоби рекомендовані як первинний догляд за тільки що покладеної плиткою кислотостійкого типу, полірованим керамогранітом, клінкером, неполированным каменем (виключаючи вапняки).
  • «Килим-КЛ» і йому подібні кислотовмісні очисники гарні для чищення від вапна, клеїв, цементу, солей. Це безпечний спосіб швидко почистити не тільки плитку, але і практично будь-яку поверхню після ремонту. Не містить в складі фосфатів, соляної та фтористоводородной кислот. В основі — тільки органічні кислоти.

  При високій концентрації активних інгредієнтів, ефект досягається навіть на добре підсохлій фузі, хоча часто працює розведення очисника з водою 1:1. Витрата очисника в середньому 150-200 гр. на квадратний метр площі.

  При роботі з кислотами вкрай важливо пам’ятати про захист рук і очей, а також про активне провітрювання під час очисних робіт.

  Ні в якому разі не застосовуйте кислотовмісні очищувачі на мармурі і вапняку, а також на оксидированных і хромованих поверхнях.

  Відео — як очистити плитку від фуги

  Короткий опис статті: камін з плитки Ніж видалити фугу з плитки або ка прибрати затірку з керамічної плитки — рубрика корисних порад на proplitku.by

  Джерело: Чим відмити фугу з плитки — очищення плитки від затірки

  Також ви можете прочитати