• Топки для камінів

  Чавунні Топки для камінів

  22.09.2015

  чавунні Топки для камінів

  Зараз на вітчизняному ринку можна придбати топки для камінів різних видів. Найрізноманітніші моделі, що розрізняються за розмірами, формою, матеріалом, з якого вони виготовлені, пропонують нам відомі виробники. У цій невеликій статті ми хочемо розповісти вам про чавунні топки. Вони бувають відкритого і закритого типу, володіють перевагами, які дають перед їх шамотнимі і сталевими побратимами перевагу.

  По-перше, топка печі з чавуну володіє підвищеною стійкістю до перепадів температури, завдяки матеріалу, з якого вона виготовлена (чавун, це термопластичний і міцний матеріал). Численні випробування, проведені в спеціальній лабораторії, показали, що топка печі з чавуну схильна при високій температурі, в меншій мірі, деформації, на відміну від сталевих топок. По-друге, чавунні топки. порівняно з виробами із сталі і шамоту, мають високу тепловіддачу. Вони можуть працювати, як в економічному режимі, так і в інтенсивному. В економічному режим вистачає однієї закладки дров на десять годин безперервного горіння.

  по-третє, термін експлуатації топок вище, ніж у сталевих.

  В-четвертих, чавунні топки для камінів володіють найвищим ККД. При закритій топці їх ефективність сягає до вісімдесяти відсотків. У відкритих цегляних камінів цей же показник не перевищує двадцяти відсотків. Зараз виробляються топки не тільки класичних варіантів, але і виконуються в стилі хай-тек. Топка в такому стилі має будь-яку форму. У ній поєднуються всі вимоги безпеки і химерний дизайн.

  На сьогоднішній день, сучасні виробники пропоную великий вибір топок, які відповідають високим стандартам зручності і комфорту, і, звичайно ж, безпеки.

  Короткий опис статті: топки для камінів Встановлюємо захисні ролети, ворота відкотів і підйомні ворота для гаража, гвинтові палі, вікна ПВХ і склопакети. Надаємо послуги по склінню балконів і лоджій. підйомні ворота для гаража, ролети, рольставні, гвинтові палі, вікна ПВХ,засклення балконів

  Джерело: чавунні Топки для камінів

  Також ви можете прочитати