• Різне

  Чавунні печі каміни для дачі . Монтаж і установка чавунних камінів

  01.10.2015

  Опалення дачі: що вибрати піч або камін? Навіщо вибирати: беремо чавунну піч-камін!

  Чавунні печі каміни для дачі . Монтаж і установка чавунних камінів
  Кожне приміщення має свої характеристики, виходячи з яких і приймається рішення про вибір каміна або печі. Дача — заміський будинок, зазвичай не дуже великій площі, в якому не підтримується постійна температура. Тому основним завданням дачного каміна або печі є хороша вентиляція і швидкий нагрів приміщення. З цим завданням відмінно справляються чавунні топки для камінів, мають досить багато модифікацій. Однак багато хто замислюється не тільки про опалення будинку, але і про пристрої опалення сауни або лазні, розташованої на дачній ділянці.

  Вимоги до печі каміна для дачі

  Чавунні печі каміни для дачі . Монтаж і установка чавунних камінів
  Дачні будинки зазвичай рідко пристосовані для тривалого збереження тепла. Влітку цього не потрібно, а ось восени або взимку бажано мати можливість швидкого обігріву, причому в наших умовах навіть у разі дуже низької температури, що доходить до -25 градусів. Печі каміни для дачі повинні володіти підвищеною безпекою, так як дуже часто їх залишають без нагляду під час прогулянок або відпочинку. Деяким потрібна можливість приготування їжі на вогні, іншим – сушка одягу, причому бажано без диму і запаху. І звичайно при всіх цих умовах піч камін для дачі повинна мати стильний і приємний зовнішній вигляд.

  Всім цим параметрам відповідають давно перевірені часом печі-буржуйки, вірніше їх сучасні стильні аналоги — чавунні печі каміни. Відгуки про цих опалювальних приладах говорять самі за себе. Величезним плюсом можна вважати те, що облицювання чавунного каміна може бути виконана за індивідуальним замовленням в будь-якому стилі.

  Види печей для дачних ділянок

  1. Опалювальні печі. Це спеціальні пристрої, які забезпечують хороший обігрів приміщення і досить довго зберігають тепло. Основна маса таких моделей досить компактні, легко монтуються і мають додатковий ящик для видалення золи навіть під час горіння печі.

  2. Опалювально-варильні печі. Єдина відмінність цього варіанту від звичайної опалювальної печі — можливість використовувати пристрій для приготування їжі. Ця функція дозволяє економити електроенергію, що особливо важливо для заміських дач, розташованих далеко від ліній електропередач або працюють на персональних генераторах.

  3. Печі-каміни. Це ідеальне поєднання двох пристроїв печі і каміна. яке дозволяє насолоджуватися всіма перевагами обох. Порівняно з класичними камінами печі каміни нагріваються набагато швидше і значно довше зберігають тепло, відмінно справляючись з опаленням невеликих приміщень.

  Чавунні каміни для дачі

  Чавунні печі каміни для дачі . Монтаж і установка чавунних камінів
  Використання чавуну для виготовлення камінів і печей має під собою серйозні підстави. По-перше, чавун має відмінну теплопровідність, що дозволяє швидко розігрівати поверхню каміна, відповідно так само швидко нагрівати повітря, що його оточує. При цьому навіть дуже високі температури їм не страшні, чавунні печі каміни легко витримують перепади і не деформуються, на відміну від сталевих топок. По-друге, ККД чавунних камінів з закритою топкою може досягати 80%. Це дозволяє економити пальне і швидко обігрівати приміщення з найменшими витратами. По-третє, термін служби каміна з чавунною топкою набагато більше, ніж у інших. Виробники вказують гарантійний термін служби до 10 років.

  У більшості випадків закриті чавунні каміни виконуються зі скляними дверцятами, причому як в кутовому, так і у фронтальному варіанті, що забезпечує додатковий захист від випадково вилетіла іскри або уголька.

  Чавунні печі каміни для дачі . Монтаж і установка чавунних камінів
  Чавунні сучасні каміни кутові володіють всіма достоїнствами фронтальних камінів, однак крім цього вони значно економлять місце в невеликих приміщеннях дачного будинку. Для цих же цілей може бути використана чавунна піч кутова. Камін для дачі з чавунною топкою ідеально вписується в інтер’єр завдяки тому, що має на увазі установку порталу під камін у відповідності з вашими побажаннями.

  Чавунні печі каміни можуть бути виконані з вбудованим духовою шафою, який призначений для приготування їжі. Інші моделі забезпечені варильними конфорками у верхній частині. Це дозволяє одночасно опалювати будинок і готувати їжу для всієї родини.

  Дров’яні печі каміни для дачі

  Чавунні печі каміни для дачі . Монтаж і установка чавунних камінів
  Цей вид печей камінів ідеально підходить для тих, хто мріє про пристрій лазні. Як ми бачимо на представленому фото, дров’яні каміни чавунні дуже часто забезпечені спеціальним резервуаром для нагріву води і кам’янками для подачі пари. Є моделі з встановленими пароутворювачами, які дозволяють отримати легкий і приємний пар вже через 15 хвилин після розтоплення печі такий. Практично будь-яка дров’яна піч камін для дачі витримує багаторазове нагрівання, відмінно нагріває приміщення і навіть дозволяє готувати їжу.

  Монтаж каміна з чавунною топкою

  Чавунні каміни не викликають ніяких труднощів при монтажі. Установка чавунних камінів дуже проста і проводиться в залежності від розташування димоходу. Існують моделі з вертикальним або бічним розташуванням димоходу. В обох випадках можна розташувати патрубок для відводу диму максимально зручно, під кутом до стіни або вертикально. Деякі чавунні печі каміни для дачі мають дымоходное отвір на задній стіні, що дозволяє приховати димохід від очей і оформити камін в зовсім іншому стилі. Після установки топки і закріплення димаря можна приступати до облицювання каміна.

  Крім стаціонарних камінів, є чавунні печі каміни, які можна переносити з кімнати в кімнату. Монтаж цих виробів абсолютно простий, єдине, на що слід звернути увагу при установці — на пожежну безпеку. Не можна ставити такі печі каміни поряд з легкозаймистими предметами інтер’єру, наприклад меблями або шторами.

  Чавунні каміни – відгуки

  Чавунні печі каміни для дачі . Монтаж і установка чавунних камінів
  Чавунні печі каміни без зусиль справляються з обігрівом невеликих приміщень. Вони дуже зручні в установці, легко підключаються прямо до димоходу. Піч камін чавунна може бути декорована в будь-якому стилі, хоча в більшості випадків не вимагає додаткових витрат з облицювання топки каміна. Окремі конструктивні особливості дозволяють застосовувати печі каміни для приготування їжі. Печі каміни для дачі кутові відмінно підходять навіть для невеликих приміщень, займають мало місця і розташовують до зручного відпочинку перед каміном всієї родини. Завдяки численним перевагам печі каміни користуються великою популярністю в країнах Європи.

  Чавунні печі-каміни — ціни

  Ціновий діапазон чавунних камінів дуже широкий, він залежить від розміру, дизайну і безлічі інших факторів.

  Чавунні печі каміни для дачі . Монтаж і установка чавунних камінів
  Тим, хто віддає перевагу камінів і має бажання оформити інтер’єр в особливому стилі, зберігши при цьому функціональність і хорошу тепловіддачу, переважно купити камін чавунний. Він відповідає всім перерахованим вище вимогам, легко монтується і прекрасно виконує свої функції.

  Купити чавунну піч камін краще в тому випадку, якщо планується поєднувати обігрів дачного будинку та приготування їжі. Це особливо важливо для бажаючих насолодитися смаком їжі, приготованої на відкритому вогні і при цьому заощадити сімейний бюджет.

  Купити піч камін для дачі можна в будь-якому спеціалізованому магазині. Сучасні виробники пропонують безліч різноманітних варіантів, серед яких неважко вибрати відповідають індивідуальним вимогам печі каміни. Для дачі купити можна не тільки сам камін, але і замовити його доставку та установку.

  Звертаємо вашу увагу, що ціни на каміни з цегли вище, ніж на моделі з чавуну.

  Короткий опис статті: піч камін чавунна Чавунні печі-каміни є ідеальним варіантом для опалення заміського будинку. Висока тепловіддача і низьке споживання палива робить чавунні каміни для чавунні печі каміни для дачі,чавунні каміни,каміни чавунні кутові,купити камін чавунний,чавунні каміни відгуки

  Джерело: Чавунні печі каміни для дачі | Монтаж та установлення чавунних камінів

  Також ви можете прочитати