• Різне

  Чавунні дешеві камінні топки для камінів в Україні Київ Львів: купити, вартість і ціна .

  26.09.2015

  Камінні топки
  Як вибрати підходящу камінну топку?

  Чавунні дешеві камінні топки для камінів в Україні Київ Львів: купити, вартість і ціна .
  Про каміні мріють багато. Адже навіть при наявності центрального або автономного опалення хочеться мати затишне і тепле місце, біля якого можна не тільки зігрітися, але й просто розслабитися і відпочити. Камін і є таким комфортним куточком у будинку. Якщо ви впритул зайнялися питанням установки подібного спорудження, то перед вами відразу ж виникне проблема вибору камінної топки. Це серце каміна, безпечний і ефективний елемент. Завдяки своїй просторості топка вміщує велику кількість дров. Такі топки для камінів розрізняються по потужності, країнам виробництва, ціною, дизайну.

  Камінні топки діляться на 2 типи: відкриті і закриті. Ще існує повітряний вигляд і з водяним контуром. Останній варіант не тільки обігріває приміщення, розподіляючи гаряче повітря по кімнаті. Камінні топки за допомогою спеціальної опалювальної системи підключаються до водяного контуру. Таким чином споживач отримує для санітарних потреб гарячу воду.

  Класифікація камінних топок по багатьом параметрам

  Основні типи і характеристики камінних топок:

  • за видом матеріалу виготовлення — сталеві, чавунні;
  • за типом виконання — відкриті і закриті;
  • з одним або двома фасадами;
  • за формою фасаду — прямокутні, квадратні, арочні;
  • за формою скла — широкоформатне, вертикальне, праве, кутове, ліве кутове, равностороннее кутове, призма, напівкругла, скло з двох сторін, скло з трьох сторін.
  • за способом відкривання дверцят — з боковим відкриванням, з вертикальним підйомом, з комбінованим способом відкривання;
  • за типом механізму вертикального підйому — ланцюговий або тросового;
  • теплової потужності — від 4 до 30 кВт

  Переваги чавунних топок, в порівнянні зі сталевими

  Чавунні дешеві камінні топки для камінів в Україні Київ Львів: купити, вартість і ціна .
  На сучасному ринку готові камінні топки представлені великим асортиментом. Так що придбати модель оптимальних розмірів, конструкції і дизайну не складе праці. Але оскільки вони ще виготовляються із сталі або чавуну, то вам доведеться визначитися, якому матеріалу віддати перевагу. А прийняти правильне рішення допоможуть чинники, що говорять на користь того чи іншого виду. Необхідно порівняти ключові критерії. Чавунні топки для камінів вважаються класичним варіантом для каміна. Цей вид належить до традиційних, оскільки його успішно використовують вже багато років. Він став втіленням сучасних розробок та технологій. Чавунні топки складаються з окремих елементів. Їх збирають як конструктор. У місцях стику зовнішнього корпусу прокладається пічної шнур, який і забезпечує герметичність виробу.

  У порівнянні зі сталевими чавунні топки довше зберігають тепло, оскільки чавун відноситься до кращих теплонакопителям. Перед тим, як купити топку для каміна, вам варто це врахувати. Такий камін хоч і нагрівається повільно, зате так само повільно він і віддає тепло. Крім того, для подібного сплаву характерна термопластичность. Це дуже важлива перевага. Чавун в розплавленому стані легко приймає потрібну форму і топка виходить без тріщин і микропустот. Тому виробу не загрожує деформація і руйнування.

  Ще один плюс чавунних топок полягає в піднятті дверцят за допомогою ланцюгового механізму, який надійніше, ніж тросиковий, використовуваний в сталевих конструкціях. Це самий практичний, міцний і зносостійкий варіант.

  Сміливо купуйте камінні топки в магазині ТеплоЛюкс!

  Компанія ТеплоЛюкс. будучи офіційним дилером багатьох брендів опалювальної техніки, створена для просування на ринку України новітніх технологій і товарів. Придбати камінну топку у компанії «ТеплоЛюкс» — це означає придбати якісний товар європейських виробників камінної техніки.

  «ТеплоЛюкс» пропонує велику різноманітність конструкторських виконань камінних топок. Зважаючи великого асортименту конструкції топок та їх технічних характеристик вибір, який би задовольняв би саме вашим запитам, може виявитися скрутним. Фахівці «ТеплоЛюкс» готові надати Вам всебічну необхідну допомогу. Ми допоможемо вам купити топку для каміна саме тієї моделі, яка вам найбільше підходить.

  Різниця у властивостях сталевих і чавунних камінних топок

  Чавунні камінні топки по праву вважаються класикою і успішно використовують вже багато років. Хоча вони і довго розігріваються, але довше зберігають тепло. Перевага чавунних камінів з таким типом топок полягає в піднятті дверцят за допомогою ланцюгової передачі, яка надійніше, ніж тросиковий механізм, що використовується в сталевих конструкціях. Такий варіант довів свою доцільність за результатами багаторічної практики. Ваше рішення куплю камінну топку, можна легко реалізувати у нас!

  Сталеві топки легше по вазі і швидко монтуються, тому великогабаритні топки, як правило, виготовляються із сталі. Камінні топки в Україні, що відповідають самим високим вимогам дизайну, з різноманітними конструкторськими рішеннями і в великому асортименті представляє компанія «ТеплоЛюкс». Також вас можуть зацікавити сталеві печі для дачі .

  Ціна на камінні топки може відрізнятися від вимог замовника

  Деякі моделі топок виготовлені невеликими партіями і мають ексклюзивний характер, тому ціна на камінні топки такого ряду не може бути на рівні вартості якісного металу. Однак в асортименті чимало чудових моделей за доступними цінами. Вартість камінних топок обумовлюють багато факторів — це і конструктивні особливості, і бренд, і комплектація, та багато іншого. Придбати камінну топку в Україні це доторкнутися до відмінній якості європейського виробника, якого представляє компанія «ТеплоЛюкс».

  ТеплоЛюкс допоможе вам придбати камінну топку в Україні

  Короткий опис статті: камінна топка ціна ТеплоЛюкс пропонує придбати камінну топку в Україні — ціна і вартість підходящі в Києві та Львові! Дешеві чавунні топки від виробників з доставкою по всім містам, сервіс і консультації. придбати камінну топку, чавунні камінні топки, камінні топки ціна, камінні топки Україна, камінні топки дешеві, придбати камінну топку, де придбати камінну топку, придбати камінну топку в Україні, вартість камінні топки

  Джерело: Чавунні дешеві камінні топки для камінів в Україні Київ Львів: купити, вартість і ціна | ТеплоЛюкс

  Також ви можете прочитати