• Різне

  Чантабури. Ринок дорогоцінних каменів., Блоги на wiki-turizm.ru

  20.02.2017

  Чантабури. Ринок дорогоцінних каменів.

  Відомий не тільки в Таїланді, але і у всій Південно-Східній Азії, місто Чантабури. Славиться він своїм оптовим ринком дорогоцінних каменів. Кілька провулків з торговими лавками, і рядами столів вздовж вулиць, за якими розташовуються скупники. Камені для продажу привозяться з Таїланду, Камбоджі, Бірми і Лаосу, навіть з Танзанії.

  найпопулярніші камені – рубіни і сапфіри, а також є безліч топазів і гранатів, цитринів і аметистів.

  Перед кожним скупниками на столах викладені переліки каменів, які вони готові придбати, а приїхали продавці, проходячи уздовж столів, пропонують їм свій товар.

  Перспектива стати учасником любительської фото-сесії на ринку не приваблює ні продавців, ні покупців, туристам не рекомендується робити фотографії, тому процес оптових продажів-закупівель відзняти не вдасться. Але відбувається він приблизно так: продавець висипає гірку каменів на стіл скупника, побіжно глянувши на неї, купець повідомляє – він бере камені або ні. Торг можливий, камені можна купити в 10 разів дешевше від початкової ціни. Але для неспеціаліста діяти потрібно з особливою обережністю, необхідні мінімальні знання та прилади, хоча б лупа.

  В тарілочках розкладені дорогоцінні камені, написи містять інформацію про назву каменю, праворуч вага в каратах, зліва ціна в батах. (для довідки -1 тайський бат приблизно дорівнює 1 російському рублю). Милуватися камінням можна нескінченно – ось топази і гранати, а ці жовто-зеленуваті прозорі камені – прасиолиты.

  Величезні купи аметистів, а на другому фото сапфіри з Танзанії, їх колір відрізняється від зелених з Камбоджі і від синьо-блакитних сапфірів з Цейлону.

  Чантабури. Ринок дорогоцінних каменів., Блоги на wiki-turizm.ru
  Чантабури. Ринок дорогоцінних каменів., Блоги на wiki-turizm.ru
  Цікавий спосіб торгівлі, своєрідне самообслуговування – в лотку купа каменів різних сортів за однією ціною. Покупець сам шукає собі бажаний камінь, при везінні можна знайти чудові екземпляри.

  Але треба остерігатися, оскільки тут маса прекрасних, на перший погляд тайваньських блакитних сапфірів, що є насправді синтетичними.

  Короткий опис статті: дорогоцінні камені назви Відомий не тільки в Таїланді, але і у всій Південно-Східній Азії, місто Чантабури. Славиться він своїм оптовим ринком дорогоцінних каменів. Кілька провулків з торговими лавками, і рядами столів вздовж вулиць, за якими розташовуються скупники. Камені дл Блоги,Ринок дорогоцінних каменів,Таїланд,Чантабури

  Джерело: Чантабури. Ринок дорогоцінних каменів. — Блоги на wiki-turizm.ru

  Також ви можете прочитати