• Каміни своїми руками

  Будуємо камін своїми руками з цегли

  30.09.2015

  Будуємо камін своїми руками з цегли (процес кладки)

  Будуємо камін своїми руками з цегли

  Отже, фундамент, який був залитий, простояв сім-десять днів, тепер можна сміливо приступати до кладки самого каміна.

  Камін своїми руками з цегли: процес кладки

  Для кладки каміна відбираємо найкращої якості червона цегла, або використовуємо вогнетривкий. Перед початком кладки каміна власноруч, слід покласти на фундамент два шари гідроізоляції (толю або рубероїду). Рекомендується викладати цокольний ряд, ставлячи цегли на ребро. Вважається, що це виглядає красивіше. Плазом цеглу кладуть вже з другого ряду.

  Найзручніше, якщо дно топки каміна підноситись буде на 2-3 ряди цегли над рівнем підлоги. При власноручному зведення каміна головним вашим першим помічником буде порядовка. Слід звіряти з нею кожен цегла, який ви укладаєте і олівцем робити позначки. Бічні стінки каміна викладають в цеглу, задні – в півцеглини.

  Будуємо камін своїми руками з цегли

  Коли будете зводити камін своїми руками з цегли. потрібно пам’ятати, що у топливника бічні стінки повинні бути паралельними, а трохи розгорнутими в бік кімнати, для того, щоб більше віддавати тепло. З такою ж метою з невеликим нахилом вперед кладуть задню стінку.

  Димова камера встановлюється відразу над топливником, від топливника її відділяє «перевал» і «зуб». Це виступ, який дорівнює поперечному перерізу труби або сантиметра на два більше.

  Каміни власноручного споруди кладуться з цегли, який заздалегідь змочують. Для цього його залишають хвилини на 2-3 в ємності з водою. Краще всього використовувати глиняно-піщаний розчин. Вважають, що для каміна найбільше підходить синя глина.

  Але звичайно, можна користуватися і будь місцевої, яку традиційно застосовують в даному районі для кладки печей. Рекомендовано частіше перевіряти схилами і трикутником вертикальність димової труби і вірність геометричних форм каміна.

  Лицьову сторону каміна варто викладати так, щоб до країв цегли розчин не доходив близько 5 міліметрів. Кладка придбає строгий акуратний вигляд, коли ці шви «разошьются».

  Власноруч звести камін не просто. Але ви зможете мати всі підстави пишатися собою, якщо це зробите!

  Будуємо камін своїми руками з цегли

  Схожі статті:

  14.06.2012 | Рубрика: Каміни | Переглядів: 2 883

  Короткий опис статті: каміни своїми руками В цій статті ми будуємо камін своїми руками з цегли, розповімо про всі методи будівництва каміна з цегли Камін своїми руками з цегли,виготовлення камінів своїми руками,будуємо камін своїми руками з цегли

  Джерело: Будуємо камін своїми руками з цегли

  Також ви можете прочитати