• Каміни своїми руками

  Будуємо камін своїми руками .

  18.09.2015

  Будуємо камін своїми руками

  У сучасному світі дизайну, коли віддані забуттю каміни знову набувають колишню популярність. Але в наш час, крім реальних примірників з дымоходными трубами та іншими атрибутами, з’явилися штучні соратники, зовнішній вигляд яких не менш цікавий.

  Хочу розповісти вам про те, як побудувати каміни своїми руками. Звичайно, створити його можна в різних стилях декору, але якщо брати до уваги класику – це однозначно має бути цегла. Така споруда підійде вам і дім, і дачу.

  Отже, кілька нескладних кроків, як побудувати вподобаний камін:

  1. Будуємо камін своїми руками таким чином, щоб правильно вибрати місце розташування такого й виміряти його. Точність вимірювань дуже важлива, так як переробка займе багато часу, сил і грошей. Як кажуть: сім разів відміряй, і лише один побудуй! Особливо цей крок важливий, якщо будуємо камін своїми руками в кутку кімнати.

  2. Топка має бути аж ніяк не маленькою, щоб в неї одночасно могли поміститися відразу кілька великих полін. Також це потрібно для того, щоб уникнути задимлення кімнати. Але якщо глибина топки буде більше, ніж потрібно, все тепло буде йти не в кімнату, а в трубу. Щоб зробити вимірювання, необхідно дотримуватися пропорцій, враховуючи обсяг каміна і обсяг кімнати, 1:60. Наприклад, якщо кімната має обсяг 30 метрів кубічних, значить, споруджуємо примірник в межах 0.5 кубічних метрів.

  3. Якщо ви вирішили здійснювати виготовлення з кам’яних матеріалів, тоді вам знадобиться діамантова пила для випилювання блоків потрібного розміру. Таким чином, можна буде уникнути кришення матеріалу, а так само інших небажаних ефектів.

  4. Будуємо камін своїми руками, починаючи з розведення розчину. Він не повинен бути дуже рідким по консистенції, і наносити його потрібно не на місце кладки, а виключно на матеріал.

  5. Далі – кладка топки, яка проводиться за прямокутної тонкої рейці. Необхідно пам’ятати, що для підстави каміна і для всієї топки використовується тільки жаростійкий і вогнетривкий камінь, який вбереже камін від перегріву. Бічні стінки топки роблять розгорнутими назовні, це дасть можливість теплу вільно потрапляти в кімнату. Також нахиляють вперед задню стінку таким чином.

  Коли ви виготовляєте каміни своїми руками, варто враховувати можливість появи тріщин при висиханні розчину, який варто нанести на такі місця, коли кладка каменю або цегли вже закінчена

  6. Коли ви виготовляєте каміни своїми руками, варто враховувати можливість появи тріщин при висиханні розчину, який варто нанести на такі місця, коли кладка каменю або цегли вже закінчена.

  7. Для більш грубого стилю шви кладки залишають заглибленими або ж заповнюють кольоровим розчином.

  8. Для облицювання каміна можна використовувати і менш стійкі до високих температур матеріали.

  9. Якщо частими гостями в кімнатах будуть діти, то каміни своїми руками краще всього майструвати з округленій лицьовою стороною, що дасть можливість виключити всі гострі кути в придуманому інтер’єрі.

  Печі-каміни, що це?

  Також варто звернути увагу на дров’яні печі з чавуну, так як вони мають масу достоїнств і переваг:

  1. В першу чергу, це економія грошей, так як не використовується дороге облицювання керамічною плиткою, яке вимагає великих трудовитрат.

  2. Така піч-камін досить компактна, що дає можливість помістити її в будь-якому зручному місці, де є димар. Вона не має велику вагу, відповідно не вимагає посилення фундаменту.

  3. Простота в установці печей-камінів робить можливим приєднання її до димоходу будь-якого фахівця з вентиляції, і обслуговувати в подальшому її може навіть не фахівець.

  4. При необхідності, чавунну дров’яну піч можна від’єднати від димоходу і встановити в будь-якому іншому місці або будинку. Зі стаціонарним соратником це зробити неможливо.

  5. Незважаючи на компактні розміри печей-камінів, вони здатні вільно обігріти площу до 150 квадратних метрів. Приблизну потужність розрахувати так: потрібно 1 кВт на 10 квадратних метрів при висоті полку 2,5 метра.

  6. В інтер’єрі чавунна дров’яна піч-камін анітрохи не поступається за красою її класичним побратимам. З чавуну створюються безліч варіантів сучасного, класичного і ретро дизайну, які можуть чудово вписатися в будь-який інтер’єр. А установка жароміцного скла (від 4мм) зможе захистити від вогню.

  Коли ми будуємо камін своїми руками або набуваємо піч-камін, ми створюємо в нашому будинку затишок і романтизм, яких іноді так не вистачає довгими зимовими вечорами.

  Короткий опис статті: каміни своїми руками Хочу розповісти вам про те, як побудувати каміни своїми руками. Звичайно, створити його можна в різних стилях декору, але якщо брати до уваги класику – це однозначно має бути цегла. Така споруда підійде вам і дім, і дачу. Будуємо камін своїми руками Камін Печі-каміни Піч-камін Каміни своїми руками

  Джерело: Будуємо камін своїми руками |

  Також ви можете прочитати