• Різне

  Будівництво камінів . Я, Будівельник. Будівництво своїми руками.

  18.09.2015

  Будівництво камінів
  Традиційний камін з цегли

  Вогонь завжди був пов’язаний з людиною. Вогнище невпинно залишається центром житла і сімейного життя. По мірі розвитку цивілізації вогнище перемістився з середини кімнати до стіни, сховався за цеглиною і трансформувався в камін .

  Будівництво камінів . Я, Будівельник. Будівництво своїми руками.

  Взагалі той, хто першим придумав поставити димар над чадним вогнищем, невідомий. Але зате відомо, що це сталося приблизно в XIV столітті і там, де і взимку не так вже холодно, — в Англії (або, бути може, у Франції).

  Середньовічні каміни в житлових приміщеннях вище були малими, вбудованими в стіну, а димова труба опускалася над вогнищем шатровим накриттям (якщо дивитися на камін спереду, витяжна труба виглядає усіченим зверху трикутником). Цей навіс спирався на консолі або стовпчики (зрозуміло, різьблені). Його штукатурили, білили і розмальовували, як і стіни. Хіба така їдальня не буде і сьогодні виглядати стильно і сучасно?

  Будівництво каміна являє собою складне і відповідальна справа. Якщо Ви бажаєте мати якісний недымящий, нетрескающийся опалювальний вузол типу «камін», звертайтеся в будівельну компанію «Раслово-Кладка». Зателефонуйте нам і ми спробуємо Вам допомогти.

  Крім камінів «Раслово-Кладка» пропонує фінські грилі. Якщо Ви бажаєте купити гриль-барбекю — звертайтеся в нашу компанію.

  Наш стаціонарний гриль-барбекю, що представляє собою аналог фінської гриля, барбекю, можна розмістити в альтанці, будиночку, а також під навісом. Гриль оснащений пристроєм регулювання висоти рівня вугілля. Стільниці, виконані з мармуру. В комплект входять шампура з нержавіючої сталі і металева сітка. Внутрішні частини гриля оброблені спеціальною захисною екологічно чистою фарбою, а зовнішні поверхні покриті захисною мінеральною ватою. Найвища якість виконання виробу і задіяні інновації забезпечують бездоганний зовнішній вигляд і надійність експлуатації.

  У нас низькі ціни на мангали, грилі, грилі-барбекю і гарні подарунки покупцям.

  Короткий опис статті: каміни з цегли

  Джерело: Будівництво камінів | Я — Будівельник. Будівництво своїми руками.

  Також ви можете прочитати