• Камін

  Будівництво камінів в будинку і його особливості. . блог kazap

  16.09.2015

  Будівництво камінів в будинку і його особливості.

  Будівництво камінів в будинку і його особливості. . блог kazap

  Будівництво камінів в будинку та особливості даного процесу.

  Камін в будинку — це не тільки тепло і загадкова танець мов полум’я, яку можна спостерігати годинами. Насамперед, камін є прикрасою інтер’єру кімнати, особливо якщо він побудований за індивідуальним проектом.

  Компанія ТОВ «АРТУ Груп» проектує і будує за індивідуальними проектами каміни, гармоніюють із загальним дизайном приміщення і відповідні всіх побажань замовника.

  Ключовий елемент дизайну будинку

  Камін — це місце, де любить збиратися вся родина, однак, для того, щоб камін став улюбленим «сімейним» місцем, необхідний грамотний проект.

  Проект каміна — це інженерне рішення, що включає в себе наступні етапи:

  ТЗ здібності винести навантаження несучими конструкціями будинку;

  розрахунок необхідної теплової потужності для обігріву приміщення;

  проектування камінної топки і димаря;

  загальні розміри конструкції;

  Будівництво камінів в будинку і його особливості. . блог kazap

  комплектуючі, деталі, їх розміри;

  розрахунок фундаменту під камін, з урахуванням його ваги.

  При розрахунку теплової потужності враховується розташування кімнат у будинку, необхідність їх обігріву, віддаленість від вхідних дверей.

  Монтаж каміна

  Наступним етапом в будівництві ексклюзивного каміна є його монтаж. Для того щоб робота з будівництва каміна йшла планомірно, фахівці «АРТУ Груп» складають план з його монтажу. У відповідності з цим планом об’єкт забезпечується необхідними конструкціями та матеріалами. Кріплення камінних деталей і частин здійснюється за допомогою цементних сумішей і гіпсу.

  Технології будівництва та матеріали

  Використовувані технології тісно пов’язані з матеріалами, з яких створюється камін. Матеріали можуть бути сучасними і традиційними.

  Газобетон — сучасний екологічно чистий матеріал. Він стійкий до високих температур і не дає шкідливих викидів при нагріванні.

  Тіло каміна виходить порівняно невеликої ваги. Мала вага каміна дозволить вибирати будь-який матеріал для обробки. Вся конструкція стає простіше, монтаж — дешевше, а вартість — і в цілому нижче.

  Будівництво камінів в будинку і його особливості. . блог kazap

  Цегла — матеріал доступний, універсальний, екологічно чистий і естетичний. Технологія будівництва камінів з цього матеріалу зводиться до його правильної, красивою кладці. Якщо камін складений з цегли красиво, він не потребує додаткового оформлення. Фахівці нашої компанії готові спроектувати і побудувати камін з цегли, який стане прикрасою будь-якого будинку.

  Горшечный камінь

  Фахівці компанії пропонують для втілення ексклюзивного проекту саме цей матеріал.

  Здавна талькохлорид використовується для будівництва та облицювання камінів і печей. Цей матеріал володіє унікальною теплоємність — здатність швидко накопичувати і дуже повільно віддавати тепло.

  Самим красивим каменем для облицювання є мармур. Крім того, мармур відрізняється високою термопрочностью і не тріскається при різкому нагріванні.

  Не так давно з’явилися технології обробки дерев’яних конструкцій, що виключають небезпеку їх загоряння. Тепер часто можна побачити вишуканий камін, облицьований деревом.

  Короткий опис статті: камін

  Джерело: Будівництво камінів в будинку і його особливості. | блог kazap

  Також ви можете прочитати