Камін

Будівництво камінів в будинку і його особливості. . блог kazap

16.09.2015

Будівництво камінів в будинку і його особливості.

Будівництво камінів в будинку і його особливості. . блог kazap

Будівництво камінів в будинку та особливості даного процесу.

Камін в будинку — це не тільки тепло і загадкова танець мов полум’я, яку можна спостерігати годинами. Насамперед, камін є прикрасою інтер’єру кімнати, особливо якщо він побудований за індивідуальним проектом.

Компанія ТОВ «АРТУ Груп» проектує і будує за індивідуальними проектами каміни, гармоніюють із загальним дизайном приміщення і відповідні всіх побажань замовника.

Ключовий елемент дизайну будинку

Камін — це місце, де любить збиратися вся родина, однак, для того, щоб камін став улюбленим «сімейним» місцем, необхідний грамотний проект.

Проект каміна — це інженерне рішення, що включає в себе наступні етапи:

ТЗ здібності винести навантаження несучими конструкціями будинку;

розрахунок необхідної теплової потужності для обігріву приміщення;

проектування камінної топки і димаря;

загальні розміри конструкції;

Будівництво камінів в будинку і його особливості. . блог kazap

комплектуючі, деталі, їх розміри;

розрахунок фундаменту під камін, з урахуванням його ваги.

При розрахунку теплової потужності враховується розташування кімнат у будинку, необхідність їх обігріву, віддаленість від вхідних дверей.

Монтаж каміна

Наступним етапом в будівництві ексклюзивного каміна є його монтаж. Для того щоб робота з будівництва каміна йшла планомірно, фахівці «АРТУ Груп» складають план з його монтажу. У відповідності з цим планом об’єкт забезпечується необхідними конструкціями та матеріалами. Кріплення камінних деталей і частин здійснюється за допомогою цементних сумішей і гіпсу.

Технології будівництва та матеріали

Використовувані технології тісно пов’язані з матеріалами, з яких створюється камін. Матеріали можуть бути сучасними і традиційними.

Газобетон — сучасний екологічно чистий матеріал. Він стійкий до високих температур і не дає шкідливих викидів при нагріванні.

Тіло каміна виходить порівняно невеликої ваги. Мала вага каміна дозволить вибирати будь-який матеріал для обробки. Вся конструкція стає простіше, монтаж — дешевше, а вартість — і в цілому нижче.

Будівництво камінів в будинку і його особливості. . блог kazap

Цегла — матеріал доступний, універсальний, екологічно чистий і естетичний. Технологія будівництва камінів з цього матеріалу зводиться до його правильної, красивою кладці. Якщо камін складений з цегли красиво, він не потребує додаткового оформлення. Фахівці нашої компанії готові спроектувати і побудувати камін з цегли, який стане прикрасою будь-якого будинку.

Горшечный камінь

Фахівці компанії пропонують для втілення ексклюзивного проекту саме цей матеріал.

Здавна талькохлорид використовується для будівництва та облицювання камінів і печей. Цей матеріал володіє унікальною теплоємність — здатність швидко накопичувати і дуже повільно віддавати тепло.

Самим красивим каменем для облицювання є мармур. Крім того, мармур відрізняється високою термопрочностью і не тріскається при різкому нагріванні.

Не так давно з’явилися технології обробки дерев’яних конструкцій, що виключають небезпеку їх загоряння. Тепер часто можна побачити вишуканий камін, облицьований деревом.

Короткий опис статті: камін

Джерело: Будівництво камінів в будинку і його особливості. | блог kazap

Також ви можете прочитати