• Каміни для дому

  Будівництво камінів в будинку. . Архітектурне бюро. Авторські

  13.09.2015

  Будівництво камінів в будинку. . Архітектурне бюро. Авторські
  Час, коли людина зміг добувати вогонь – це було одним з найзначніших кроків людства. Збереження вогню, домашнього тепла і джерела життя, здавна було почесним і відповідальним обов’язком. З часом, коли почала розвиватися архітектура, для багать стали влаштовувати все більш і більш красиві оформлення. Це були вже не просто вогнища на підлозі печери, це були каміни. Спочатку, каміни були більш характерні для середньо європейських будинків, де клімат м’якше. На Русі та півночі Європи перевага віддавалася печей, які набагато краще зберігали тепло і не давали людям замерзнути суворими сніжними зимами.

  Зараз традиція встановлювати будинку камін відроджується. Здавалося б, навіщо потрібен відкритий вогонь в будинку, в епоху інтернету та центрального опалення? А ось потрібен. Камін створює в кімнаті непередавану атмосферу тепла і затишку. М’який мерехтливий світло вогню, легке потріскування полін – все це навіває приємні думки, підвищує настрій і дарує відчуття гармонії. Глибоко всередині особистості кожної сучасної людини є той самий первісний печерний неандерталець, для якого вогонь був основою життя та щастя.

  будівництво камінів в своєму будинку, відразу подбайте про протипожежної безпеки. На камін встановлюється спеціальна сітка, яка буде перешкоджати проникненню вугілля і іскор в кімнату. Щоб Ваша гучна вечірка не стала запальною в прямому сенсі цього слова, продумайте систему заслінок, які дозволять перетворити відкритий камін у своєрідний аналог закритій печі. Або ж зовсім намагайтеся не розпалювати його, якщо очікується присутність багатьох гостей.

  Звичайно, камін повинен відповідати оформлення кімнати. Благо сучасна будівельна промисловість може надати дуже багатий вибір різних кольорів і текстур, що дозволяють вибрати будь-який вид обробки. Ваш камін може бути викладений класичним червоним цеглою, або імітацією натурального каменю. Він може бути прикрашений мозаїкою або виконаний в давньогрецькому стилі. Використовуючи сучасні засоби, можна легко і гармонійно вписати камін в будь-яку кімнату.

  Якщо Ви встановлюєте справжній камін, а не електричний, то слід пам’ятати, що для нього необхідна труба. Втім, деякі старі будинки ще забезпечені старими пічними трубами, які можна спробувати відновити. Коли-то їх обслуговували сажотруси, які стали героями різних казок та історій. І тепер можна знайти професіоналів, яким сміливо можна довірити обслуговування Вашого каміна.

  Основні вимоги, які пред’являються до будівництва каміна. це не стільки зовнішній вигляд, скільки його ефективність. Точніше, в каміні має значення, як добре він обігріває приміщення. Важливу роль відіграє і факт наявності або відсутності диму. Справжній добротний камін ні в якому разі не повинен диміти. Дим містить оксид вуглецю, відомий як «чадний газ». Його ні в якому разі не можна плутати з вуглекислим газом, який виробляє і сам чоловік при подиху. Попадання чадного газу в житлове приміщення небезпечно не тільки для здоров’я, але і для життя.

  Короткий опис статті: каміни для дому Основні вимоги, які пред’являються до будівництва каміна. При будівництві камінів в своєму будинку, відразу подбайте про протипожежної безпеки. будівництво камінів,камін,Будівництво камінів в будинку,

  Джерело: Будівництво камінів в будинку. | Архітектурне бюро. Авторські проекти і плани будинків і котеджів у Воронежі, Бєлгороді, Курську, Тулі, Москві

  Також ви можете прочитати