Будівництво камінів для дому в Білорусі, Кладка камінів для лазні

27.09.2015

Будівництво камінів в Білорусі

Будівництво камінів для дому в Білорусі, Кладка камінів для лазні
Будівництво каміна в будинку — відмінне рішення, якщо Ви цінитель домашнього тепла і затишку. Наша компанія пропонує повний спектр послуг з будівництва камінів, починаючи від створення проекту і закінчуючи його реалізацією. Будівництво сучасного каміна — це дуже складна і трудомістка робота. У розробці та будівництві каміна беруть участь такі фахівці, як дизайнери, інженери, майстри-пічники, монтажники. Ми здійснюємо будівництво камінів не тільки в Мінську, але й по всій Білорусі.

Будівництво камінів проводиться як при спорудженні нового будинку, так і у вже побудованому будинку. В останньому випадку проводяться додаткові роботи: прорізання підлоги, земляні роботи, влаштування фундаменту, гідроізоляції, прорізання отвору в стіні і перекриття та інші. Всі роботи виконуються з дотриманням протипожежних норм. Ми можемо здійснити будівництво каміна навіть в дерев’яному будинку, ізолювавши легкозаймисті фрагменти стін, підлоги і стелі негорючими матеріалами.

Кладка камінів в Білорусі

Будівництво камінів для дому в Білорусі, Кладка камінів для лазні
Кладка каміна починається з точної розмітки місця, де він буде знаходитися. Правильне розміщення грає не меншу роль, ніж сама кладка каміна. Від місця розташування каміна буде залежати його ефективність. Головне — це гармонійно вписати камін в загальний інтер’єр і отримати при цьому максимальний опалювальний ефект. У деяких випадках кладка каміна проводиться в такому місці, щоб була можливість обігріву відразу декількох приміщень. Це залежить від планування будинку і типу каміна. Каміни бувають закриті, відкриті, напіввідкриті, кутові.

Кладка закритих камінів передбачається ще на етапі проектування будинку і здійснюється одночасно з його будівництвом, т. к. закритий камін монтується в стіну. Кладка закритих камінів дуже економічна та не займає корисну площу біля кімнати. Кладка напіввідкритого каміна може проводитися в будь-який час після зведення будинку. Напіввідкритий камін розташовується поза фундаменту і стін будинку. Недоліки — додаткові роботи, про які йшлося на початку статті.

Кутові каміни — це різновид напіввідкритих камінів. Вже з назви зрозуміло, що такий камін розташовується в кутку кімнати. Кладка кутових камінів може також проводитися після спорудження будинку. Кутові каміни менш ефективні, але з точки зору дизайну — це відмінний варіант. Відкритий або острівної камін розташовується по центру кімнати, потребує багато додаткового місця і використовується головним чином у декоративних цілях. Кладка каміна такого типу теж можлива після будівництва будинку.

Наша компанія проводить проектування і кладку будь-якого виду камінів в Мінську та Білорусі.

Каміни для лазні, будинки, дачі

Будівництво камінів для дому в Білорусі, Кладка камінів для лазні
Камін не є таким ефективним опалювальним пристроєм, як піч, але здатний за короткий термін нагріти кімнату, просушити її і провентилювати повітря. Цегляні каміни в будинку або на дачі швидко нагріваються, але так само швидко і остигають. Каміни для лазні не призначені для опалення парної, вони частіше встановлюються в кімнаті відпочинку, щоб підкреслити атмосферу спокою і обігріти приміщення. Камін в лазні має ту ж функцію, що і камін в будинку або на дачі.

Вибираючи цегляний камін для будинку, дачі або лазні, кожен керується власним смаком і поданням про затишок і комфорт. Завдання нашої компанії задовольнити всі Ваші побажання, допомогти з вибором і якісно провести кладку каміна. Орієнтовні ціни на кладку камінів вказані на сторінці Ціни і Терміни. Крім кладки камінів, наша компанія здійснює будівництво печей будь-якої конструкції. У нашому колективі працюють кращі майстри-пічники Білорусі.

Якщо у Вас виникли питання по будівництву камінів, то зв’яжіться з нашим фахівцем по телефону

Будівництво камінів для дому в Білорусі, Кладка камінів для лазні
+375 (44) 767-28-22

Короткий опис статті: каміни для дому Компанія Srub.by пропонує послуги по троительству камінів для будинку і лазні в Мінську і в Білорусі. Ціни на кладку печей та камінів будь-яких типів і конструкцій Вас приємно здивують. кладка печей камінів, кладка печей, печі дача, банні печі, двоповерхові печі, піч лежанка

Джерело: Будівництво камінів для дому в Білорусі, Кладка камінів для лазні в Мінську

Також ви можете прочитати