• Камін в квартирі

  Біокамін і екокамін, декоративний камін в квартирі, біо каміни

  14.09.2015

  Біокаміни

  Раніше камін в приміщенні виступав лише як засоби для опалення. Однак з часом, коли відпала ця потреба, камін почав набувати риси декоративного елемента. Адже ніщо так не сприяє створенню атмосфери затишку в домі, як тихо палаючий вогонь. Тому все більше стає охочих купити декоративний камін в квартирі, який би виконував суто естетичну функцію.

  Спеціально з цією метою були розроблені так звані біокаміни. Головна їх задача — це максимально натуралістична імітація каміна в квартирі. В основі їх роботи лежить біоетанол, який є екологічно чистим органічним речовиною. Біоетанол не випускає неприємного запаху і диму, а також яких-небудь шкідливих для організму випарів, тому каміни з використанням цієї речовини також носять назву “экокамины». Вони не вимагають дров і установки димоходу, що робить монтаж экокаминов максимально простим заняттям. При цьому біо каміни не займають багато місця в приміщенні, дивно компактні і мобільні. Деякі моделі можуть поєднувати в собі інші елементи інтер’єру, що додає їм додаткову функціональність. При цьому він все одно буде радувати ваш погляд справжнім “живим» вогнем. Як і справжній дров’яної камін, біокамін буде випромінювати приємне тепло, і зігрівати вас в зимові вечори. Але на відміну від дров’яних, экокамины куди більш пожежобезпечні.

  Наш сайт пропонує вам купити біокамін по найдемократичнішим і гнучким цінам. Ми реалізуємо продукцію відомих брендів, давно і надійно зарекомендували себе на цьому ринку. Представлені у нас экокамины виконані з самих різних матеріалів, які сподобаються навіть самим вибагливим клієнтам. Наша продукція представлена в самих різних стильових варіантах, починаючи від класичного типу закінчуючи футуристичним Hi-Tech. Залежно від стилю, при виготовленні біокамінів використані ті чи інші матеріали: мармур для класичних, вогнетривка сталь і алюміній для біокамінів в стилі Hi-Tech, а в экокаминах класу “люкс» можуть бути використані вставки з дорогоцінних металів. Для додання більшої природності, в дизайні можуть бути використані і елементи з дерева.

  Вибір біокаміна залежить від вашого смаку та особистих уподобань, ми ж в свою чергу гарантуємо високу якість пропонованої продукції. Наш інтернет – магазин пропонує декоративні каміни різних типів: класичні настінні, підлогові з підставками, кутові і. т. д. Тому Ви легко зможете вибрати собі модель у відповідності з плануванням вашого будинку. У будь-якому випадку, екокамін в будинку стане найбільш помітною і яскравою деталлю в вашому домашньому інтер’єрі.

  Короткий опис статті: камін в квартирі

  Джерело: Біокамін і екокамін, декоративний камін в квартирі, біо каміни, імітація каміна

  Також ви можете прочитати