• Фото камінів

  Авторські каміни і печі. Сайт майстра пічних справ Червоточенко Максима.

  14.09.2015

  Головна
  Пропозиція від автора

  Я — пічник професіонал з великим досвідом і незаплямованою репутацією пропоную Вам кладку камінів, барбекю, печей. Російські печі,шведки і голландки, барбекю та садові пічні комплекси, установка тандирі. Оздоблення камінів широким вибором оздоблювальних матеріалів і природного каменю. Розбирання старих печей і установка нових з якісної цегли. З повною протипожежної ізоляцією і гарантією на працездатність опалювального споруди.

  Порядок роботи

  Незалежно по рекомендації задоволеного клієнта ви прийшли або знайшли мене в інтернеті, або підказали на будівельному ринку, це не суть важливо. Головне ви зробили перший дзвінок! І навіть якщо я не відповів відразу (можливо працюю поза зоною дії або на горищі,або в машині), то обов’язково передзвоню вам.

  Дзвінок. З’ясування чого вам потрібно побудувати, адреса об’єкта і час зустрічі на об’єкті. У призначений час, а я намагаюся бути пунктуальним, на скільки це можливо в пробках, зустрічаємося. На місці обговорюємо зовнішній вигляд майбутньої споруди, при необхідності я вам можу порадити більш оптимальний для вас варіант. З’ясовуємо всі нюанси роботи, можливість проживання на об’єкті (дуже бажано). Роблю вам кошторис матеріалів і підрахунок загальної суми, обговорюємо терміни початку робіт, і закінчення роботи.

  ТОВ «ПРІОРИТЕТ-МЕБЛІ» ЗАМОВЛЕННЯ МЕБЛІВ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ В СТУПІНО

  Перший крок

  Камін. піч, російська піч, камінопечі і піч-камін — так багато найменувань опалювальних приладів, і як зрозуміти що вам потрібно? Спробуємо коротко розглянути.

  Авторські каміни і печі. Сайт майстра пічних справ Червоточенко Максима.

  Слово «камін» походить від латинського слова, що означає «осередок». Є гіпотеза, що від слова «камін» з’явилося слово «кімната». Традиційний камін цінний в першу чергу тим, що дозволяє милуватися полум’ям завдяки відкритій топці і нагріває приміщення променистої енергією за лічені хвилини. Однак істотним недоліком традиційного каміна є його нездатність утримувати тепло тривалий час, ніж він сильно програє побутової печі.

  З-за відкритого топкового простору невеликої глибини і відсутності димооборотів в конвекторі до палива надходить значно більше повітря, ніж потрібно для його максимального згоряння, а тяга в димоході каміна недостатня. Тому каміном використовується не вся теплова енергія від спалюваного палива — і велика частина гарячих газів йде в димову трубу. Нагрівання приміщення здійснюється не за рахунок тепловіддачі стінок конвектора, які беруть на себе незначну частину тепла, а за рахунок променистої енергії, що виходить від палаючого палива Таким чином, камін гріє, поки горить паливо. ККД традиційного каміна з відкритою топкою складає в середньому 10-15%. Все це робить камін популярним у місті, але абсолютно марним в сільській місцевості.

  Тепловіддачу каміна можна збільшити максимум до 20-25%, вдаючись до допомоги різних додаткових пристосувань, як димовою зуб, електричний димосос, дефлектор. Сучасні каміни імпортного виробництва також забезпечені жаростійкої топковими дверцятами з кварцового скла, в нижній частині якої розташовані спеціальні важелі, що дозволяють регулювати силу тяги. Такі каміни мають ККД побутової печі (75-85%). Але і коштують вони відповідно.

  Піч — камін

  Авторські каміни і печі. Сайт майстра пічних справ Червоточенко Максима.

  Найпростіший спосіб отримати камін з високим ККД — це побудувати піч-камін, яка являє собою побутову піч з вбудованим каміном. Піч-камін швидко нагріває приміщення (за рахунок каміна), але і довго зберігає тепло (за рахунок печі).

  По суті це два об’єкта стоять на одному фундаменті (впритул) або викладені як одне ціле (у перев’язку) і мають одну трубу з роздільним або спільним димоходом.

  Роздільний димар має свої переваги: ви можете топити незалежно хоч піч, хоч камін, хоч всі разом, абсолютно непереживая, що пічні гази перекриють тягу каміна. Але роздільний димар природно трохи більше і масивніше, ну і звичайно трохи дорожче і за матеріалом, і по роботі.

  Короткий опис статті: фото камінів Каміни, печі, барбекю різних типів і складності. Авторський дизайн, великий досвід і бездоганна репутація. Кладка печей, каміни, барбекю з казаном, російська піч, пічної комплекс, пічник зі стажем, камінчик

  Джерело: Авторські каміни і печі. Сайт майстра пічних справ Червоточенко Максима.

  Також ви можете прочитати