• Каміни фото

  8 Видів вишуканих камінів

  02.10.2015

  8 видів вишуканих камінів

  Незважаючи на те, що у всіх камінів є одне-єдине призначення – дарувати нам тепло і радість, вони можуть мати величезні відмінності, які стосуються не тільки їх дизайнерських рішень, але і конструкції в цілому. Інноваційні каміни є домінуючим елементом в інтер’єрі і можуть дивувати навіть професіоналів несподіваним поєднанням матеріалів, своєю формою і конструкцією.

  Дизайн каміна, виконаного з деревини, – це незвичайне і ефектне рішення, яке вимагає підвищеної уваги при монтажі. В даному випадку перевагу було віддано темним відтінком деревини; вона виглядає дуже благородно і приємно контрастує з язиками полум’я.

  Камін на рівні підлоги не так вже помітний. Зсередини топка цього каміна обкладена плиткою; домогтися вражаючого ефекту допомагає її довжина (камін займає практично весь простір стіни).

  Камін у центрі кімнати природним чином стає тим місцем, навколо якого хочеться зібратися всім присутнім. Незважаючи на те, що така конструкція каміна не передбачає химерних і вишуканих рішень, вона створює унікальну атмосферу єдності в приміщенні

  Кругла топка, під якою знаходиться вигнута дерев’яна поличка, виглядає дуже динамічно, особливо в ті моменти, коли в каміні розведений вогонь. Таке рішення ідеально підійде для ультрасучасних віталень.

  Дзеркальний камін виглядає шикарно і розкішно, крім того, він візуально розширює простір вітальні. Застосовувати таке рішення або остерігатися – справа кожного власникам будинку, однак з технічної точки зору таке рішення цілком доступно.

  Камін в іранському дусі поєднується з більшістю стилістичних рішень. Доповнений арочними конструкціями, він виглядає дуже презентабельно і дарує можливість насолоджуватися теплом вогню. Цей камін добре поєднується з дерев’яними елементами, а також з предметами мистецтва, вишуканою люстрою, шкіряними виробами.

  Яким як мистецтво: у цьому випадку камін може бути розташований на рівні очей і представлений як картина. Такий камін ідеально підходить для заміського будинку, в якому господарі знаходяться лише періодично. На час відсутності його можна просто відключити.

  Скляний камін являє собою великий блок, точно збалансований по сторонах. Цей зразок сучасного дизайну дозволяє без перешкод милуватися вогнем. Якщо при цьому вітальня витримана в мінімалістичному дусі, контраст між білими і стінами, геометрично правильними лініями і живим вогнем виявляється вельми вражаючим.

  Короткий опис статті: каміни фото Незважаючи на те, що у всіх камінів є одно-єдин… Камін, вітальня, Скляний камін, Камін в іранському дусі, Дзеркальний камін, Кругла топка

  Джерело: 8 видів вишуканих камінів

  Також ви можете прочитати