• Електричні каміни

  26.04.2014, Електричні каміни Domplex Opti-Myst

  24.09.2015

  Електричні каміни Domplex Opti-Myst

  У сучасному світі величезну популярність набирають електричні каміни. Вони припадають до місця в основному в тих районах, де особливо холодна зима. По суті такою територією можна назвати всі регіони Росії, якщо не згадувати про Півдні. Вибір електрокамінів в спеціальних магазинах дуже великий. Багато не можуть вибрати якісний камін за прийнятною ціною.

  26.04.2014, Електричні каміни Domplex Opti-Myst

  Компанія «Domplex» протягом багатьох років займається виробництвом електричних камінів. Вона заробила репутацію надійного виробника. Якість продукції відповідає всім вимогам. По суті, компанія є лідером в даному сегменті ринку серед своїх конкурентів.

  Зовсім недавно компанія представила нову модель свого електричного каміна під назвою «Opti-Myst». Зміни видно відразу ж. Тепер камін обладнаний штучним вогнем. Принаймні тепер будь-який власник каміна зможе милуватися на штучний вогонь, не підозрюючи, що він не справжній. Він виглядає дуже реалістично. Так камін opti myst albany завжди можна придбати на сайті allb.ru.

  Подібність з реальним вогнем приголомшливе. Даний ефект став можливий завдяки спеціальній системі, в ході роботи якої спеціальні лампочки підсвічують піднімається пар. Пар створює парогенератор, який також вбудовано в конструкцію. Даний парогенератор чудово працює протягом восьми годин, після чого він потребує підзарядки. Підсвічування здійснюється за допомогою галогенових ламп. Даний ефект вражає своєю чіткістю і яскравістю.

  Можна сказати, що інженери компанії попрацювали на славу. Їм вдалося розробити дану технологію, яка здатна створити тривимірний ефект полум’я вогню і радувати власників каміна. При цьому варто відзначити, що в продаж надійшов не один камін. Покупцям пропонується широкий асортимент камінів даної моделі в різних модифікаціях.

  Короткий опис статті: електричні каміни В сучасному світі величезну популярність набирають електричні каміни. Вони припадають до місця в основному в тих районах, де особливо холодна зима. По суті такою територією можна назвати всі регіони Росії, якщо не згадувати про Півдні. каміни Domplex Opti-Myst

  Джерело: 26.04.2014 — Електричні каміни Domplex Opti-Myst

  Також ви можете прочитати