• Камін

  1С:Підприємство 8 КАМІН:Розрахунок заробітної плати. Версія 3 Базова

  25.09.2015

  Особливості постачання і ліцензування базової версії

  Програмний продукт «1С:Підприємство 8. КАМІН:Розрахунок заробітної плати 3.0. Базова версія» представляє собою платформу «1С:Підприємство 8» і конфігурацію «КАМІН:Розрахунок заробітної плати 3.0» з обмеженнями по функціоналу, описаними вище, і з програмною системою ліцензування.

  У комплект постачання входить дистрибутив на компакт-диску, комплект документації, необхідної для роботи з базової версії, Ліцензійна угода і реєстраційна анкета, конверт з PIN-кодом для отримання електронної ліцензії на використання програми.

  В базовій версії застосовується так зване електронне ліцензування продукту з «прив’язкою» програми до конкретного комп’ютера. Ключ апаратного захисту при цьому не поставляється.

  Кожен комплект продукту поставляється з унікальним PIN-кодом, прихованим від перегляду. PIN-код можна прочитати тільки після розтину конверта, який входить в постачання.

  Для запуску і роботи програми необхідно отримати електронну ліцензію. При першому запуску програми на комп’ютері формується код комп’ютера, який необхідно разом з PIN-кодом повідомити в Центр ліцензування фірми «1С». На підставі PIN-коду та коду комп’ютера, на якому передбачається використовувати програму, Центром ліцензування формується електронна ліцензія — код прив’язки до конкретного комп’ютера.

  Отримання ліцензії може бути виконано автоматично, якщо комп’ютер підключений до Інтернету, а також по електронній пошті або по телефону. Докладна інструкція з отримання електронної ліцензії на програму включена в комплект поставки.

  У разі зміни конфігурації комп’ютера або його заміни можливе отримання до двох резервних ліцензій. Резервні ліцензії можуть отримувати тільки зареєстровані користувачі програми.

  Базова версія може працювати тільки в режимі одного, тому для цієї версії не можуть використовуватися додаткові ліцензії для розширення кількості робочих місць, а також ліцензія на сервер «1С:Підприємства 8».

  Апгрейд від Базової версії «1С:Підприємство 8 КАМІН:Розрахунок заробітної плати 3» до версії ПРОФ

  Користувачі програмного продукту «1С:Підприємство 8. КАМІН:Розрахунок заробітної плати 3.0. Базова версія», яким у міру розвитку їх бізнесу стає недостатньо можливостей базової версії програми, можуть придбати на умовах апгрейда по стандартній схемі конфігурацію «1C:Підприємство 8. КАМІН:Розрахунок заробітної плати 3.0» версії ПРОФ.

  Ціна апгрейда для кінцевого користувача становить: вартість придбаного продукту мінус вартість здаваного продукту плюс 150 руб. тобто вартість базової версії практично повністю зараховується. Для переходу на продукт «1С:Підприємство 8. КАМІН:Розрахунок заробітної плати 3.0» версії ПРОФ користувачеві необхідно буде доплатити 8150 рублів (12 000 руб. — 4 000 руб. + 150 руб.).

  Для виконання такого апгрейда необхідно звернутися до партнерів-франчайзі фірми «1С».

  При переході з базової версії «1С:Підприємство 8. КАМІН:Розрахунок заробітної плати 3.0» на версію ПРОФ, накопичені облікові дані повністю зберігаються.

  Сервісне обслуговування користувачів

  Зареєстровані користувачі програмного продукту «1С:Підприємство 8. КАМІН:Розрахунок заробітної плати 3.0. Базова версія» мають право на безоплатне отримання:

  center-comptech.ru/ або через партнерів фірми «1С».

  Для отримання додаткової підтримки користувачі базової версії «1С:Підприємство 8. КАМІН:Розрахунок заробітної плати 3.0. Базова версія» також можуть придбати підписку на інформаційно-технологічний супровід (ІТС). Щомісяця випускаються комплекти дисків ІТС містять оновлення програм і конфігурацій, форми звітності, методичні матеріали по налаштуванню і експлуатації системи «1С:Підприємство», різноманітні консультації та довідники з бухобліку й оподаткуванню, правову базу даних «Гарант» і багато іншого ЦКТ. ІТС розповсюджується за передплатою, також випуск ІТС можна придбати в формі разової поставки. Вартість ІТС залежить від обраного варіанту поставки (комплекти з одного, двох або трьох дисків). Інформація про варіанти поставки та ціни на них щомісячно публікується в інформаційних листах про випуски ІТС

  Короткий опис статті: камін центр комп’ютерних технологій, Продаж, налаштування 1С:Управління торгівлею 8,1 С:Підприємство 8 КАМІН:Розрахунок заробітної плати. Версія 3 Базова версія ,1С:Зарплата і Управління Персоналом 8 центр комп’ютерних технологій, Продаж, налаштування 1С:Управління торгівлею 8,1 С:Підприємство 8 КАМІН:Розрахунок заробітної плати. Версія 3 Базова версія ,1С:Зарплата і Управління Персоналом 8

  Джерело: 1С:Підприємство 8 КАМІН:Розрахунок заробітної плати. Версія 3 Базова версія

  Також ви можете прочитати