• Різне

  05. Димар.

  20.02.2017

  05. Димар.

  05. Димар.

  Печилюкс.ру пропонує купити якісні димоходи, виконані з металу і нержавіючої сталі. Ми маємо справу лише з тими підприємствами, які випускають продукцію у відповідності із сертифікатами відповідності технічному регламенту і пожежної безпеки. Ці підприємства вже багато років відомі на російських і зарубіжних ринках. За якість їх продукції нам не доводиться червоніти.

  У нашому інтернет — магазині ви зможете придбати:

  • Димоходи з нержавіючої сталі — одностінні і двохстінні;
  • Димоходи керамічні;
  • Повний набір комплектуючих.

  Пічні димоходи можуть бути використані в системі опалення виробничих і житлових будівель, джерелом тепла яких є генератори теплової енергії, які працюють на газі або твердому паливі.

  Димоходи є обов’язковим атрибутом при установці:

  • Камінних топок, камінів і камінних вставок;
  • Дров’яних печей житлових будинків і лазень;
  • Газових колонок і котлів.

  Особливості димоходів з нержавіючої сталі

  Для виготовлення антикорозійних отводчиков диму виробники використовують такі марки нержавіючої сталі:

  — AISI 430;

  — AISI 310;

  — AISI 304;

  — AISI 316;

  — AISI 430.

  Поверхню листа може бути матовою або дзеркальною. Вищеперелічені марки відносяться до аустенитным сталі. Вміст вуглецю, схильного до вигоряння при високих температурах, у них невелика — приблизно від 0,8 до 1,2%. Хрому ж у них — підвищена кількість (у середньому, 18 — 20%). Таке поєднання робить матеріал досить стійким до високих температур. Це властивість дозволяє застосовувати димоходи для відводу продуктів горіння від обладнання, що працює при високій температурній навантаженні.

  Полірована поверхня антикорозійної сталі дозволяє вдало вписати димар в інтер’єр приміщення.

  Наші постачальники використовують у виробництві імпортне технологічне обладнання. Окремі елементи виготовляються методом аргонно-дугового зварювання, суцільний або контактного шовного, неплавким електродом. Така зварювання забезпечує повну герметичність виробу. Широкий асортимент окремих елементів (від 80 до 300 мм в діаметрі) дозволяє придбати необхідний комплект складових для монтажу конструкції будь-якої складності.

  Довговічність нержавіючої сталі значно перевищує термін служби звичайної (чорної) сталі.

  Керамічні димоходи

  Димарі, виготовлені з кераміки, складніше монтувати. Та й покупка їх обійдеться дорожче порівняно з нержавіючими. Крім того, високий питому вагу вимагає підготовки фундаменту. Але вони мають високу стійкість до кислот та іншим шкідливим складовим димових газів. Довговічність виробів з кераміки становить кілька десятків років. Якщо купити димар з кераміки, можна заощадити в результаті кошти і сили.

  Димар «труба в трубі»

  Такі конструкції («сендвічі») складаються з трьох шарів: внутрішній і зовнішній утворюють труби різних діаметрів, вставлені один в одного. Середній шар — негорючий теплоізоляційний матеріал мінерального походження (базальтова вата). В залежності від діаметру димоходу, товщина шару утеплювача варіюється в межах 30 — 100 мм. Такі конструкції відповідають вимогам пожежної безпеки, тому вони встановлюються в житлових будинках.

  05. Димар.
  05. Димар.

  Короткий опис статті: димар для каміна

  Джерело: 05. Димар.

  Також ви можете прочитати